Новини та події

Розпочато прийом проектних заявок до Муніципальної програми сталого розвитку.

За підтримки заступника міського голови Сергій Васильчук 23.01.2020 відбувся інформаційний семінар щодо подачі та реалізації проєктів.


ДО ВІДОМА ГОЛІВ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄДНАНЬ!

У рамках впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного (далі – МПСР) на 2018 – 2022 роки створюється база даних пріоритетних проектів, що потребують реалізації в 2020 році. У випадку зацікавленості Вашого об’єднання брати участь у заходах МПСР Вам необхідно визначитися щодо пріоритетного проекту та його орієнтовної вартості й до 15 грудня 2019 року звернутися з листом-заявкою до міського голови.


17 жовтня 2019 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку, на якому затверджено остаточну вартість семи проектів.


25 вересня 2019 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку, на якому затверджено остаточну вартість п’яти проектів, а також сім проектів додаткових, з переліку резервних.


07 травня 2019 року відбувся інформаційний семінар для голів житлових об’єднань за участю заступника міського голови – Сергія Васильчука та представників УДКСУ м. Рівного – Оксани Маляр, Світлани Лівшук щодо реалізації та співфінансування проектів Муніципальної програми сталого розвитку.


05-07 лютого 2019 року проведено ряд інформаційних семінарів для голів житлових об’єднань і громадських організацій щодо участі у заходах Муніципальної програми сталого розвитку.


Громадський аудит реалізованого проекту