Новини та події

ДО ВІДОМА ГОЛІВ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄДНАНЬ!

У рамках впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного (далі – МПСР) на 2018 – 2022 роки створюється база даних пріоритетних проектів, що потребують реалізації в 2020 році. У випадку зацікавленості Вашого об’єднання брати участь у заходах МПСР Вам необхідно визначитися щодо пріоритетного проекту та його орієнтовної вартості й до 15 грудня 2019 року звернутися з листом-заявкою до міського голови.


17 жовтня 2019 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку, на якому затверджено остаточну вартість семи проектів.


25 вересня 2019 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку, на якому затверджено остаточну вартість п’яти проектів, а також сім проектів додаткових, з переліку резервних.


07 травня 2019 року відбувся інформаційний семінар для голів житлових об’єднань за участю заступника міського голови – Сергія Васильчука та представників УДКСУ м. Рівного – Оксани Маляр, Світлани Лівшук щодо реалізації та співфінансування проектів Муніципальної програми сталого розвитку.


05-07 лютого 2019 року проведено ряд інформаційних семінарів для голів житлових об’єднань і громадських організацій щодо участі у заходах Муніципальної програми сталого розвитку.


Громадський аудит реалізованого проекту