2021 рік закінчується і ми хочемо Вам розповісти

про  один із реалізованих заходів, який вперше проведено у нашій територіальній громаді це конкурс стартапів, що відбувся 17 вересня 2021 року.

Участь у конкурсі могли приймати як зареєстровані суб’єкти підприємницької діяльності так і фізичні особи, які за умовами конкурсу на протязі місяця, у разі перемоги, мали зареєструвати ФОП та здійснювати свою діяльність на території Рівненської міської територіальної громади.

Отож, знайомимо із реалізованими проєктами.

ФОП Конюкевич Олександр Григорович, проєкт «Переробка та утилізація відходів текстильного виробництва» – придбано верстат для переробки текстильних відходів та промислова швейна машина для пошиття виробів з них. Основна мета проєкту збір відходів, зокрема залишків тканини у виробничих текстильних компаніях та їх перероблення на верстаті (знебарвлення, подрібнення) і створення таким чином наповнювача для нових товарів, а саме: подушок-антистресів, крісел-груш та іншого. Таким чином відходам дається «друге життя», що зменшує навантаження на екологію.

ФОП Мартинюк Вікторія Анатоліївна, проєкт «Дитячий розвиток, хореографія. Створення Центру вуличних культур» – придбано 10 металевих дверей до роздягалень та активно ведуться ремонтні роботи в приміщенні. У січні 2022 року заплановано офіційне відкриття Центру.

ФОП Ігнатьєва Ольга Володимирівна, проєкт «Академія фінансової грамотності, онлайн навчання» – придбано необхідну комп’ютерну техніку та вже відкрито онлайн – офіс Академії.

ФОП Миронець Яна Леонідівна, проєкт «Виробництво та продаж екологічного одягу з вживаних та нових матеріалів» – придбано швейну машину із усіма необхідними комплектуючими та меблі необхідні для відкриття робочого місця. Дизайнер дає друге життя одягу різних категорій з екологічних тканин, в тому числі створює одяг зі шматочків вінтажних матеріалів. Після конкурсу стартапів дизайнера відібрали для участі у показі  Epson digital fashion lab в рамках Ukrainian Fashion Week, де вона представлятиме власну колекцію.

ФОП Семенюк Юлія Федорівна, проєкт «Заняття зі шкільного курсу математики для дітей 1-11 класів з використанням інтерактивної  дошки» – придбано інтерактивну дошку, телевізор та ноутбук, які необхідні для реалізації проєкту. Завдяки реалізації гранту вдалося збільшити кількість учнів з 180 до 220 та працевлаштувати трьох нових працівників, що дало поштовх на пошуки нового, більшого приміщення. Наразі команда працює над розробкою інтерактивних приміщень. Важливо зазначити, що у 2021 році Юлія увійшла у ТОП 100 найбільш помітних та цікавих малих бізнесів за оцінкою журналу НВ, Visa та Rozetka.

Щиро вітаємо наших підприємців із першими кроками та досягнутими успіхами і переконані багато досягнень в них ще попереду.  

Дякуємо Вам за працю у нашій територіальній громаді!