Події

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Праця неповнолітніх. Права. Гарантії. Обмеження. 
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що під час роботи з персональним комп’ютером мають дотримуватися Державні санітарні правила і норми роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин ДСанПІН 3.3.2.007-98, 
Строки виплати заробітної плати. Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам проводяться у відповідності до вимог Кодексу законів про працю, Закону України «Про оплату праці».  
16 серпня 2017 року о 10 год. в конференц-залі редакції газети «Сім днів» за адресою: м. Рівне, вул. Поштова,2, ІІ поверх, відбудеться одноденний семінар з питань виведення товарів на ринки ЄС та США.  
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Видатки міського фонду охорони навколишнього природного середовища

Зі звітом про фінансування природоохоронних заходів з Рівненського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2015 році (станом на 01.01.2016) можна ознайомитись тут:
http://economy.rv.ua/tmp/04-1309.doc

З динамікою надходження та використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2010-2015 роках можна ознайомитись тут: http://economy.rv.ua/tmp/PF_money2012-2015.doc

З структурою видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища у розрізі місцевих/регіональних галузевих програм у 2012-2015 роках можна ознайомитись тут: http://economy.rv.ua/tmp/PF_dynamika_programm.doc

 
© 2017 Управління економіки міста