Події

З метою успішного впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного створюється база даних пріоритетних проектів, що потребують реалізації у 2018 році.

 

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Видатки міського фонду охорони навколишнього природного середовища

Зі звітом про фінансування природоохоронних заходів з Рівненського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2015 році (станом на 01.01.2016) можна ознайомитись тут:
http://economy.rv.ua/tmp/04-1309.doc

З динамікою надходження та використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2010-2015 роках можна ознайомитись тут: http://economy.rv.ua/tmp/PF_money2012-2015.doc

З структурою видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища у розрізі місцевих/регіональних галузевих програм у 2012-2015 роках можна ознайомитись тут: http://economy.rv.ua/tmp/PF_dynamika_programm.doc

 
© 2017 Управління економіки міста