Події

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує про особливості проведення атестації робочих місць за  умовами праці медичних працівників

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018  прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб встановлено у розмірі 1841 гривня.

 

Інформуємо Вас про початок роботи Програми ЄБРР IQ Energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ. При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ Energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій, модернізацію систем опалення, в тому числі встановлення лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 вересня 2018 року.

 

Міською комісією з питань праці та заробітної плати постійно проводиться робота щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати найманим працівникам, дотримання державних мінімальних гарантій з оплати праці, легалізації трудових відносин.

 

Інспектори праці Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформують, що легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості  є одним з головних напрямків їх щоденної роботи. 

 

15.06.2018 інспекторами праці Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради та Управління Держпраці в Рівненській області проведено чергову інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання та їх найманим працівниками,  які здійснюють підприємницьку діяльність на ринку «Андріївський» ТОВ «Бадьорість», який знаходиться за адресою: м.Рівне,  вул. Київська, 40-а.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Інфраструктура підтримки бізнесу

Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному http://economy.rv.ua/tmp/CNAP.doc

Рівненська агенція із залучення  інвестицій  «ІнвестІнРівне»  http://economy.rv.ua/tmp/InvEstInRivne.doc

Громадська організація  ”РІВНЕНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ”ЄДНІСТЬ”  http://economy.rv.ua/tmp/RFMCB.doc

РІВНЕНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА http://economy.rv.ua/tmp/TPP.doc 

Волинський ресурсний центр (ВРЦ) http://economy.rv.ua/tmp/VPC.doc 
 
Рівненський міський центр зайнятості http://economy.rv.ua/tmp/RMCZ.doc
 
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості http://economy.rv.ua/tmp/CPTO.doc
 
Сектор Державної регуляторної служби України у Рівненській області http://economy.rv.ua/tmp/DRC.doc  
 
ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" http://economy.rv.ua/tmp/CEP.doc
 
Громадська організація   «Центр мобільності та розвитку» http://economy.rv.ua/tmp/CMR.doc

 


 
© 2018 Управління економіки міста