Події

Звертаємо Вашу увагу, що з  01.01.2018 року  збільшено розмір мінімальної заробітної плати.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує щодо різниці між  трудовим та цивільно-правовим договором.

 

Відповідно до вимог ст. 153 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на власника або уповновадений ним орган. Однією із видів компенсації за роботу в зазначених умовах є доплата до тарифної ставки (посадового окладу). 

 

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.

 

29 листопада 2017 року  у залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулося чергове  засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати.

 

З метою успішного впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного створюється база даних пріоритетних проектів, що потребують реалізації у 2018 році.

 

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Інвестиційний паспорт

 

Шановні партнери!

Рівне - місто традицій та інновацій, затишку і прогресу, сьогодення й майбутнього, місто ідей та людей, які творять майбутнє.

Ми впевнено заявляємо про свої перспективи та можливості, зокрема, висококваліфіковані кадри, вдале географічне розташування та якісний рівень життя населення.

Не дивлячись на досить позитивні результати нашої співпраці з вітчизняними та іноземними інвесторами, ми не стоїмо на місці, а перебуваємо у пошуку найбільш вигідних перспектив, ефективних форм та методів ділового співробітництва для подальшого соціального та економічного розвитку Рівного.

Тож міська влада готова підтримати саме Ваші проекти та сприяти реалізації саме Ваших ідей, забезпечивши позитивний клімат для ведення бізнесу, зробивши місто комфортним для життя і відпочинку як рівнян, так і гостей нашого міста.

Щиро запрошуємо Вас до спільної праці, яка безперечно принесе реальні результати, значну користь та сприятиме здійсненню конкретних проектів.

Міський голова Володимир Хомко

З Інвестиційним паспортом міста можна ознайомитись тут:  http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/invest_pasport.aspx

З дорожньою картою інвестора можна ознайомитись тут:  http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/invest_info.aspx

 

 
© 2018 Управління економіки міста