Події

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 

23 травня 2018 року о 10-00 годині в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» управління економіки міста спільно з Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проводить одноденний тренінг для суб’єктів підприємництва на  тему: «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки».

 

Управління економіки міста інформує, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15 грудня 2017 року № 3712, спільно з ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» 24 квітня 2018 проведено тренінг «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті».

 

В рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» 22 квітня 2018 року відбувся «Форум креативних індустрій», на якому 14 спікерів з різних міст України, розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво.

 

Управління праці та соціального захисту населення у черговий раз хоче привернути увагу роботодавців та найманих працівників нашого міста до питання легалізації виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що питання дотримання державних соціальних гарантій щодо оплати праці та  легальної зайнятості не втрачає своєї  актуальності.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Інвестиційний паспорт

 

Шановні партнери!

Рівне - місто традицій та інновацій, затишку і прогресу, сьогодення й майбутнього, місто ідей та людей, які творять майбутнє.

Ми впевнено заявляємо про свої перспективи та можливості, зокрема, висококваліфіковані кадри, вдале географічне розташування та якісний рівень життя населення.

Не дивлячись на досить позитивні результати нашої співпраці з вітчизняними та іноземними інвесторами, ми не стоїмо на місці, а перебуваємо у пошуку найбільш вигідних перспектив, ефективних форм та методів ділового співробітництва для подальшого соціального та економічного розвитку Рівного.

Тож міська влада готова підтримати саме Ваші проекти та сприяти реалізації саме Ваших ідей, забезпечивши позитивний клімат для ведення бізнесу, зробивши місто комфортним для життя і відпочинку як рівнян, так і гостей нашого міста.

Щиро запрошуємо Вас до спільної праці, яка безперечно принесе реальні результати, значну користь та сприятиме здійсненню конкретних проектів.

Міський голова Володимир Хомко

З Інвестиційним паспортом міста можна ознайомитись тут:  http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/invest_pasport.aspx

З дорожньою картою інвестора можна ознайомитись тут:  http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/invest_info.aspx

 

 
© 2018 Управління економіки міста