Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Інвестиційний паспорт

 

Шановні партнери!

Рівне - місто традицій та інновацій, затишку і прогресу, сьогодення й майбутнього, місто ідей та людей, які творять майбутнє.

Ми впевнено заявляємо про свої перспективи та можливості, зокрема, висококваліфіковані кадри, вдале географічне розташування та якісний рівень життя населення.

Не дивлячись на досить позитивні результати нашої співпраці з вітчизняними та іноземними інвесторами, ми не стоїмо на місці, а перебуваємо у пошуку найбільш вигідних перспектив, ефективних форм та методів ділового співробітництва для подальшого соціального та економічного розвитку Рівного.

Тож міська влада готова підтримати саме Ваші проекти та сприяти реалізації саме Ваших ідей, забезпечивши позитивний клімат для ведення бізнесу, зробивши місто комфортним для життя і відпочинку як рівнян, так і гостей нашого міста.

Щиро запрошуємо Вас до спільної праці, яка безперечно принесе реальні результати, значну користь та сприятиме здійсненню конкретних проектів.

Міський голова Володимир Хомко

З Інвестиційним паспортом міста можна ознайомитись тут:  http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/invest_pasport.aspx

З дорожньою картою інвестора можна ознайомитись тут:  http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/invest_info.aspx

 

 
© 2017 Управління економіки міста