Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

 В рамках конкурсу «Битва міст» реалізуються національні безкоштовні освітні програми для підприємців та експортерів   “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”, метою яких є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені,  підтримка українських виробників у виході на нові ринки.

 

23 жовтня 2018 року об 11-00 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11) в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».

 

В  знак продовження традицій і звичаїв Запорізького козацтва, 6 жовтня 2018 року в місті Запоріжжі на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок, у якому приймуть участь близько 2 тисяч учасників та 120 тисяч мешканців і гостей міста.

 

5 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.

 

З метою попередження порушень трудового законодавства  міська комісія з питань праці та заробітної плати постійно запрошує  на засідання комісії керівників підприємств та суб’єктів господарської діяльності-фізичних осіб, на яких за результатами проведеного аналізу можливі порушення соціальних гарантій найманих працівників. 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує про обов’язкові підстави для проведення атестації робочих місць за умовами праці

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Рішення про бюджет міста 2017

 

 Gerb.jpg

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(10 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

29 грудня 2016 року                                                                                № 2267

 

 

Про бюджет міста Рівного

на 2017 рік

 

 

Відповідно до пункту 23 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Бюджетного кодексу України Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2017 рік:

- доходи бюджету міста Рівного в сумі 2 149 522,54 тисячі гривень згідно з додатком 1 до цього рішення, у тому числі:

- доходи загального фонду бюджету міста Рівного - 2 094 845,7 тисячі гривень;

- доходи спеціального фонду бюджету міста Рівного - 54 676,84 тисячі гривень, у тому числі бюджету розвитку - 15 095,8 тисячі гривень;

- видатки бюджету міста Рівного в сумі 2 154 451,451 тисячі гривень, у тому числі:

- видатки загального фонду бюджету міста Рівного - 2 054 065,093 тисячі гривень;

- видатки спеціального фонду бюджету міста Рівного - 100 386,358 тисячі гривень;

- повернення кредитів до бюджету міста Рівного в сумі 600,0 тисячі гривень, у тому числі до спеціального фонду бюджету міста - 600,0 тисячі гривень;

- надання кредитів з бюджету міста Рівного в сумі 3 438,0 тисячі гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду бюджету міста Рівного - 2 800,0 тисячі гривень та надання кредитів із спеціального фонду бюджету міста Рівного - 638,0 тисячі гривень (з них за рахунок повернення відсотків до спеціального фонду - 38,0 тисячі гривень);

- профіцит загального фонду бюджету міста Рівного в сумі 37 980,607 тисячі гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 7;

- профіцит спеціального фонду бюджету міста Рівного в сумі 517,795 тисячі гривень, напрямком використання якого визначити погашення кредиту Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) згідно з додатком 7;

- дефіцит спеціального фонду бюджету міста Рівного в сумі 46 265,313 тисячі гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 37 980,607 тисячі гривень та кошти кредиту Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) на фінансування інвестиційного проекту "Впровадження енергозбереження у трьох школах та системи енергоменеджменту в бюджетних установах м. Рівне" в сумі 8 284,706 тисячі гривень згідно з додатком 7.

2. Затвердити на 2017 рік розподіл видатків, повернення кредитів до бюджету та надання кредитів з бюджету по загальному і спеціальному фондах бюджету міста Рівного:

- за головними розпорядниками коштів - згідно з додатком 2;

- повернення кредитів до бюджету міста Рівного та розподіл надання кредитів з бюджету міста Рівного - згідно з додатком 3;

- за об'єктами, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, - згідно з додатком 5;

- на реалізацію місцевих (регіональних) програм - згідно з додатком 6;

- перелік об'єктів бюджету розвитку на 2017 рік (капітальний ремонт житлового фонду) - згідно з додатком 8.

3. Визначити розмір оборотного залишку бюджетних коштів бюджету міста Рівного на 2017 рік у сумі 3 000,0 тисячі гривень.

4. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України установити граничний розмір боргу бюджету міста Рівного станом на 31 грудня 2017 року в сумі 7 766,911 тисячі гривень 88 коп.

5. Затвердити міжбюджетні трансферти з бюджету міста Рівного місцевим/державному бюджетам на 2017 рік згідно з додатком 4:

- відповідно до статей 96 та 99 Бюджетного кодексу України - реверсну дотацію з бюджету міста Рівного державному бюджету в сумі 28 458,7 тисячі гривень;

- відповідно до статті 101 Бюджетного кодексу України - "Іншу субвенцію" із загального фонду бюджету міста Рівного в сумі 500,0 тисячі гривень обласному бюджету Рівненської області на обслуговування осіб м. Рівного з обмеженими фізичними можливостями в Рівненському обласному центрі комплексної реабілітації інвалідів.

6. Передбачити резервний фонд міського бюджету на 2017 рік у розмірі 7 522,772 тисячі гривень.

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету міста Рівного на 2017 рік відповідно до частини 2 статті 55 Бюджетного кодексу України:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- обслуговування державного (місцевого) боргу;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

- забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування.

8. Установити, що в процесі виконання бюджету міста у виняткових випадках, за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів, Управління бюджету і фінансів здійснює перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах бюджету.

9. Розпорядники коштів міського бюджету мають право брати бюджетні зобов'язання та здійснювати відповідні видатки за загальним фондом бюджету у 2017 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, у межах бюджетних асигнувань, встановлених їм кошторисом, з дотриманням помісячного плану асигнувань загального фонду бюджету (крім коштів субвенції з державного та обласного бюджетів), а за спеціальним фондом бюджету - виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.

10. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами. Розпорядникам забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником обґрунтованих лімітів споживання.

11. Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.

12. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком 2 до цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, стипендій, комунальних послуг та енергоносіїв.

Зміни до спеціального фонду бюджету, що вносяться розпорядниками коштів міського бюджету в частині власних надходжень бюджетних установ по надходженнях і видатках, обов'язково надаються Управлінню бюджету і фінансів для їх попереднього погодження.

13. Установити, що пропозиції постійних комісій міської ради, управлінь, відділів, інших служб Виконавчого комітету Рівненської міської ради, інші пропозиції про надання пільг щодо оподаткування юридичних і фізичних осіб або виділення додаткових асигнувань з бюджету розглядаються лише за умови, що вони одночасно подають пропозиції і розрахунки на відповідне поповнення доходів або скорочення видатків міського бюджету.

14. Установити, що в загальному фонді бюджету міста Рівного на 2017 рік:

- до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України;

- джерелами формування в частині фінансування є надходження, визначені статтею 15 Бюджетного кодексу України, щодо бюджету міста Рівного;

- джерелами формування в частині кредитування є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міста Рівного на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міста Рівного на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 15 Бюджетного кодексу України.

Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міста Рівного на 2017 рік у частині кредитування є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України .

16. Доручити Управлінню бюджету і фінансів вносити зміни в розпис міського бюджету за доходами та видатками, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного і обласного бюджетів, інших місцевих бюджетів у міжсесійний період, з наступним затвердженням цих змін Рівненською міською радою, в разі:

- внесення змін до розпису Державного бюджету в частині дотацій та субвенцій, які надаються бюджету міста Рівного або передаються з нього до державного бюджету;

- внесення змін до обласного та інших місцевих бюджетів щодо обсягів субвенцій (збільшення або зменшення річної суми доходів та видатків, перерозподіл між видами субвенцій, встановленні інших видів субвенцій), які надаються бюджету міста Рівного;

- уточнення обсягів видатків відповідно до фактичних видатків головних розпорядників коштів міського бюджету (в межах одного виду субвенції).

17. Відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України надати Виконавчому комітету Рівненської міської ради право отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів, що можуть виникати під час виконання бюджету міста Рівного, в частині фінансування захищених статей видатків загального фонду (в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами та з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду).

18. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України та статті 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" доручити начальнику Управлінню бюджету і фінансів розміщувати тимчасово вільні кошти бюджету міста Рівного на депозитних рахунках в установах банків відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України, за погодженням із постійною комісією з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

19. Відповідно до статті 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 3 статті 16 Бюджетного кодексу України доручити начальнику Управління бюджету і фінансів здійснювати місцеві запозичення, в тому числі місцеві зовнішні запозичення, шляхом отримання кредитів (позик) від міжнародних фінансових організацій, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов'язані із здійсненням запозичення в межах, визначених рішенням про бюджет міста Рівного.

20. Надати Управлінню бюджету і фінансів право приводити доходи, видатки і фінансування бюджету міста Рівного у відповідність із змінами та доповненнями до бюджетної та відомчої класифікацій.

21. Додатки 1 - 8 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

22. Контроль за виконанням цього рішення доручити всім постійним комісіям міської ради і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання - начальникам управлінь, що є головними розпорядниками коштів міського бюджету.

 

 

 

Міський голова                                                           В. Хомко

      

                

З додатками до цього рішення  можна ознайомитися тут: http://www.economy.rv.ua/tmp/rish_2267[1].doc

 
© 2018 Управління економіки міста