Події

25.05.2017 розпорядженням міського голови № 454-р створено міську комісію з питань праці та заробітної плати. 26.06.2017 відбулося перше її засідання.  »
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.  »
КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ «СИЛЬНА&СТИЛЬНА-2017» »
26 червня 2017 року відбулося перше засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, затверджене розпорядженням міського голови від 25.05.2017 № 454-р «Про міську комісію з питань праці та заробітної плати».  »
Пропонуємо долучитися до процесу розроблення Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2018-2022 роки. Пропозиції надавати в письмовій формі до Управління економіки міста. »
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста
ukr eng

Події

До уваги громадян!

25.05.2017 розпорядженням міського голови № 454-р створено міську комісію з питань праці та заробітної плати. 26.06.2017 відбулося перше її засідання.

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

До відома жінок - підприємців!

КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ «СИЛЬНА&СТИЛЬНА-2017»

До уваги суб’єктів господарювання!

26 червня 2017 року відбулося перше засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, затверджене розпорядженням міського голови від 25.05.2017 № 454-р «Про міську комісію з питань праці та заробітної плати».

До відома активних житлових об'єднань та громадських організацій!

Пропонуємо долучитися до процесу розроблення Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2018-2022 роки. Пропозиції надавати в письмовій формі до Управління економіки міста.

До відома населення міста!

26 червня 2017 року відбулося перше засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати

До уваги суб’єктів господарювання!

21 червня 2017 року о 10 год. в конференц-залі редакції газети «Сім днів» за адресою: м. Рівне, вул. Поштова,2, ІІ поверх Громадська організація «Рівненський центр «Соціальне партнерство» в рамках реалізації проекту «Сприяння прозорості державних закупівель у Західній Україні» проводить безкоштовний тренінг по роботі з публічними закупівлями (тендерами) та системі Prozorro.

До уваги роботодавців!

Відповідно до нових вимог законодавства, органам місцевого самоврядування надано повноваження контролювати виконання вимог законів про працю, а в разі виявлення порушень накладати відповідні стягнення.

До відома голів житлових об’єднань і громадських організацій!

У зв’язку із завершенням реалізації заходів Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного на 2013 – 2017 роки приймаються пропозиції та напрацювання щодо розробки нової Програми на 2018 – 2022 роки.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

26 травня 2017 року о 10 год. в конференц-залі редакції газети «Сім днів» за адресою: м. Рівне, вул. Поштова,2, ІІ поверх, відбудеться одноденний тренінг на тему: «Трудове та податкове законодавство. Що має знати роботодавець? Не боїмося перевірок».

До уваги голів житлових об'єднань та громадських організацій!

Дорадчим комітетом з питань впровадження Муніципальної програми сталого розвитку м.Рівного затверджений перелік проектів на 2017 рік

Переваги укладення трудового договору

Відповідно до статті 2 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

До уваги суб’єктів господарювання м. Рівного щодо порядку компенсації у 2017 році з Державного бюджету України середнього заробітку мобілізованих працівників

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 № 254 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям,

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

12 травня 2017 року о 10 год. в рамках реалізації "Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2016-2017 роки" відбудеться одноденний тренінг на тему: "Пошуки зовнішнього фінансування для малого та середнього підприємництва ("COSME", "Горизонт 2020")".

Увага! Щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

На Рівненщині розпочався щорічний конкурс проектів розвитку територіальних громад Рівненської області.

До уваги громадян!

Згідно зі ст. 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Легальна зайнятість населення – запорука добробуту !

На численні звернення роботодавців та найманих працівників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє про відповідальність роботодавців за нелегальне використання праці найманих працівників.

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста Рівного!

На звернення керівників підприємств, бухгалтерів та найманих працівників щодо врахування сум середнього заробітку, які зберігаються за працівниками при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру повідомляємо наступне.

До уваги голів житлових об'єднань та громадських організацій!

22 березня 2017 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного на 2013 – 2017 роки

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

з 01 березня по 01 листопада 2017 року проходитиме обласний конкурс «Лідер якості Рівненщини»

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста Рівного!

На численні звернення керівників підприємств та найманих працівників щодо доплат, які виплачуються понад розмір мінімальної заробітної плати повідомляємо наступне.

До уваги суб’єктів інфраструктури розвитку та підтримки підприємництва!

Управління економіки міста продовжує реалізацію «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2016-2017 роки»

Дізнайтесь що Ви втрачаєте, працюючи нелегально, отримуючи заробітну плату в «конвертах»

Заробітна плата – це невід’ємне право кожного громадянина України. Згідно ст. 43 Конституції України кожен громадянин має право на належні, безпечні і здорові умови праці; на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом; гарантується захист від незаконного звільнення; право на своєчасне одержання винагороди за працю.

До уваги керівників підприємств, установ та організацій м. Рівного!

До уваги комунальних підприємств та громадських організацій!

З розпорядженням міського голови від 25.01.2017 №65-р "Про формування Переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2017 році" можна ознайомитись тут:

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста Рівного!

До уваги суб’єктів господарювання!

До Рівненської облдержадміністрації звернулось ТзОВ «Е-Тендер» щодо проведення безкоштовних практичних семінарів для представників бізнесу стосовно використання системи електронних закупівель згідно Закону України «Про публічні закупівлі».

Громадянам м. Рівного

про перенесення та поділ щорічної відпустки, відкликання з відпустки

Захист трудових прав найманих працівників в м. Рівне

До уваги суб’єктів господарювання!

7 грудня 2016 року о 14-00 у приміщенні Рівненського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості за адресою: м. Рівне, вул. І.Підкови, 17а, (конференц-зала) відбудеться семінар для роботодавців Рівненської області «Вихід на ринки ЄС: нові можливості розвитку бізнесу»

До відома голів житлових об'єднань!

Вперше в Україні оголошено Всеукраїнський конкурс «Найрозумніших спільнот і будівель 2016», в рамках проекту «Розумне управління спільнотами і будівлями», який впроваджується громадською організацією «Гарні справи».

До відома роботодавців та працівників !

Працівники мають право на відпустки!

Мінімальна заробітна плата з 1 грудня 2016 року

Розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1600 гривень, у погодинному розмірі - 9,59 гривні.

До уваги громадян та керівників організацій міста Рівне!

21 липня 2016 року рішенням Рівненської міської ради № 929 «Про заборону влаштування розплідників собак великих, середніх та бійцівських порід».

До уваги суб’єктів підприємництва!

25-26 листопада 2016 року в Рівному відбудеться другий етап Міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест потенціал». Представники влади та уряду України, власники бізнесів та інвестиційної нерухомості, інвестори, експерти з інвестицій та політики зустрінуться, щоб обмінятися ідеями, поділитися досвідом та відверто поговорити про розвиток економіки України та західноукраїнського регіону.

Чи діють сьогодні нормативи з видачі молока за шкідливість?

На численні звернення роботодавців та найманих працівників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє про нормативи видачі молока за роботу у шкідливих умовах.

До відома громадян!

За працівниками, призваними на строкову військову службу, зберігається місце роботи, посада та середній заробіток

До уваги керівників підприємств!

Визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах.

До відома суб'єктів господарської діяльності!

Прийняте розпорядження міського голови від 07.11.2016 № 960-р "Про формування додаткового Переліку № 2 природоохоронних заходів, які фінансуються з міського фонду охорони навколишньогоприродного середовища в 2016 році"

Шановні мешканці! Просимо долучитися!

Команда однодумців (в кількості 40 осіб), запускає новий соціальний проект на тему: "Відкрий світ дітям з аутизмом"

До уваги суб’єктів господарської діяльності!

З 8 по 10 листопада 2016 року в рамках ХІІ Міжнародного конгресу «Інституційні і технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2016» в ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15) відбудуться спеціалізовані виставки:

В управлінні праці та соціального захисту проведено тренування з питань цивільного захисту

ШАНОВНИЙ КЕРІВНИКУ!

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

До відома громади міста!

29 вересня 2016 року в рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Рівному на 2016 - 2017 роки» в сесійній залі Рівненської міської ради відбулася ділова зустріч на тему: «Вільне підприємництво і демократія» як заключний етап реалізації проекту "Як українській жінці стати лідером в бізнесі?".

До відома громади міста!

В рамках виконання зобов'язань, передбачених Європейською ініціативою «Угода мерів», з 21 по 24 вересня 2016 року в місті проводяться Дні Сталої Енергії, організовані міською владою за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» та Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» за участі Громадської мережі «ОПОРА», Громадської організації «Екоклуб», Національного університету водного господарства та природокористування, ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» та закладів освіти міста.

До уваги головних розпорядників коштів міського бюджету!

З рішенням Виконавчого комітету Рівненської міської ради від 12.09.2016 №109 "Про проведення допорогових закупівель" можна ознайомитись тут:

До уваги керівників, голів профспілкових організацій, уповноважених представників трудових колективів підприємств, установ та організацій м. Рівне!

Шановні рівняни!

На численні звернення роботодавців та найманих працівників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє про необхідність встановлення строків виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях та відповідальність за несвоєчасний розрахунок із найманим працівником.

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ, НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ !

Скажемо «Ні !» зарплатам в «конвертах»

До уваги керівників, голів профспілкових організацій, уповноважених представників трудових колективів підприємств, установ та організацій м. Рівне!

Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому рекомендує під час розроблення та укладення колективних договорів встановлювати доплати та надбавки до тарифних ставок, окладів і посадових окладів працівників підприємств, установ і організацій

До уваги підприємств, установ та організацій м. Рівне!

23 серпня 2016 року відбулося підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016 – 2017 роки, яка стала одинадцятою Генеральною угодою, укладеною за часів незалежності України.

До відома мешканців міста!

Громадська організація «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» запрошує усіх бажаючих взяти участь в он-лайн тестуванні Інтернет-порталу в рамках Проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?»

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається свято - День підприємця, яке запроваджене в знак великої ролі та впливу підприємництва на соціально-економічний розвиток, формування національної економіки та запровадження економічних реформ. У цей день вшановуємо підприємливих людей, які не лише розпочали власну справу, а й взяли на себе відповідальність за добробут своїх працівників, створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави. Низький уклін Вам за сумлінну працю, втілення нових ідей та проектів на благо розвитку та розбудови нашого міста - міста комфортного життя. Бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба і сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес - стабільним і процвітаючим!

Шановні підприємці!

Колектив управління економіки міста щиро вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця! Менеджерський талант та ефективна праця в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Ваша діяльність зміцнює економіку, сприяє заможності та процвітанню. Тож нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаємо завжди знаходитись у потоці зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, збільшення надходжень та прибутків! Миру, злагоди та добра Вам та Вашим родинам!

До уваги роботодавців та найманих працівників міста Рівного!

Мінімальна заробітна плата як державна соціальна гарантія.

До уваги суб’ектів підприємницької діяльності!

Управління економіки міста інформує, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 14 січня 2016 року № 60 спільно з ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проведено два одноденні тренінги для представників малого та середнього бізнесу, підприємців - початківців міста Рівного.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До уваги учасників соціального діалогу!

Законом України «Про колективні договори і угоди» визначаються правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулюванню трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і роботодавців.

До уваги роботодавців та працівників міста Рівного!

Нелегальна зайнятість працівників та зарплата „в конвертах” протягом тривалого часу залишається однією з найбільш актуальних проблем в Україні.

До уваги мешканців міста!

Управління економіки міста повідомляє, що рішенням Рівненської міської ради від 25 лютого 2016 року №193 затверджена Програма відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів у місті Рівному, на 2016-2018 роки та виділено фінансування на її реалізацію у 2016 році в сумі 500 тис. грн.

До відома голів житлових об\'єднань і громадських організацій!

В рамках впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку на 2013-2017 роки (далі - МПСР)25 березня 2016 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження заходів МПСР. В ході засідання було проведено відбір і затвердження проектів до співфінансування міськвиконкому з громадами в 2016 році. Подальші дії щодо реалізації та співфінансування проектів проводитимуться відповідно до вимог МПСР.

До відома громадськості міста!

Запрошуємо на обговорення проекту нової редакції Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Рівного до 2020 року

До уваги суб’єктів господарювання !

15 березня в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2016-2017 роки» відбудеться круглий стіл на тему «Європейські підходи в управлінні підприємством», організований Рівненською торгово-промисловою палатою спільно з Управлінням економіки міста та Учбовим центром «Новатор» (м. Київ).

До відома громади міста!

Починалося все з акції, яка закликала жителів Сіднея вимкнути світло, а переросло в одну з найбільших світових кампаній за боротьбу зі зміною клімату.

До уваги суб’єктів господарювання!

Управління економіки міста проводить прийом Запитів для формування Переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з Рівненського міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2016 році.

До відома громади міста!

5 лютого 2016 року в сесійній залі Рівненської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань моніторингу стану виконання Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Рівного до 2020 року

До відома голів житлових об'єднань і громадських організацій!

29 січня 2016 року в рамках впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку м.Рівного на 2013-2017 роки проведений інформаційний семінар щодо підготовки проектних заявок з метою реалізації проектів у 2016 році.

До уваги суб’єктів господарювання!

На виконання вимог ст.19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», підприємства, установи та організації погоджують з органами місцевого самоврядування поточні та перспективні плани роботи з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

До уваги керівників підприємств житлово-комунальної та будівельної галузі!

Виконавчий комітет Рівненської міської ради спільно з Управлінням Держпраці у Рівненській області проводить семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю»

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗ’ЯСНЮЄ:

Змінено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку мобілізованих

до відома підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців!

Проведений семінар

До відомау станов та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів!

Проведений семінар для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю», який відбувся 27.10.2015

До відома суб'єктів господарської діяльності!

10 – 13 листопада 2015 року в м.Києві на території Міжнародного виставкового центру, за сприяння Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, відбудеться VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика – 2015» та VІІ Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

До уваги керівників підприємств приватної форми власності!

Виконавчий комітет Рівненської міської ради спільно з Управлінням Держпраці у Рівненській області проводить семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю», на якому будуть розглянуті наступні питання:

До уваги суб'єктів господарювання!

У вересні 2015 року Міжнародним виставковим центром за підтримки профільних міністерств та відомств будуть проведені нижчезазначені заходи:

До відома мешканців міста!

З 16 по 19 вересня в місті пройдуть Дні Сталої Енергії в рамках виконання загальноєвропейської ініціативи "Угода Мерів"

До відома населення, ОСББ та ЖБК!!

Інформація щодо роз'яснення державної Програми з енергоефективності

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем підприємця! Слова вдячності адресую енергійним, ініціативним людям, які організували власну справу, втілили в життя нові ідеї та проекти, активно сприяли економічному розвитку та добробуту нашого міста.

Шановні підприємці!

Колектив управління економіки міста щиро вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця!

До відома населення міста, ОСББ та ЖБК

Кабінетом Міністрів України 08.04.2015прийнято постанову №231 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 №243 та від 17.10.2011 №1056" щодо впровадження механізмів державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до застосування енергоефективних заходів.

До уваги виробників енергозберігаючої продукції!

В рамках проведення Днів Сталої Енергії у місті Рівному 18 вересня 2015 року на майдані Незалежності з 9-00 до 20-00 години буде організована спеціалізована виставка (екомістечко) енергозберігаючої продукції місцевих товаровиробників. Запрошуємо Вас долучитися до заходу та взяти безкоштовно у ньому участь.

До уваги суб’єктів господарювання!

Управлінням економіки міста проводиться прийом Запитів для формування додаткового Переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з Рівненського міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2015 році

До уваги суб’єктів підприємництва!

Національна Координаційна рада Програми Організації Об'єднаних Націй по населених пунктах (UN-Habitat) спільно з Центром Муніципального Менеджменту, Фондом «Україна - Хабітат», комерційними банками та міжнародними організаціями донорами країн - членів ООН та Європейського Союзу продовжує реалізацію Проектів ПРООН «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України» та «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» в містах та районах України.

Асоціація інженерів енергетиків України повідомляє!

Асоціація інженерів енергетиків України (АІЕ Україна) в рамках впровадження проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» оголошує конкурс серед спеціалістів в сфері енергетичного менеджменту для підготовки і проходження сертифікації енергоменеджерів у відповідності до вимог міжнародної Асоціації інженерів енергетиків, США (АІЕ) «Сертифікованний енергоменеджер».

До уваги мешканців міста !

В зв'язку із зростаючою актуальністю теми поводження з відпрацьованими хмічними джерелами струму просимо Вас долучитись до участі у природоохоронній кампанії «Батарейкам - утилізація!».

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою визначення кращих зразків вітчизняної продукції і послуг, підвищення їх конкурентоспроможності та популяризації досвіду місцевих підприємств, ДП «Рівнестандартметрологія» оголошує про проведення Конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» 2015 року, який щорічно проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях.

Увага! Розпочинається збирання відпрацьованих ламп у містах України!

Увага! Розпочинається збирання відпрацьованих ламп у містах України! Всеукраїнська екологічна ліга разом з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення в Україні» розпочинає реалізацію акції «Заміни лампи – зміни світ!».

До уваги суб’єктів підприємництва!

23–24 квітня 2015 року о 15:00 в облдержадміністрації під патронатом голови Рівненської облдержадміністрації В. Чугуннікова відбудеться чергове засідання Міжнародного трейд – клубу з участю представників Торгово-економічних місій у складі Посольств країн світу. Наразі участь у заході підтвердили представники Представництва Євросоюзу, посольств ПАР, Аргентини, Литви, Польщі, Бельгії, Словаччини, Мексики.

До уваги суб’єктів господарювання!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному Бізнес Форумі SUBF 2015, який пройде 20-23 квітня 2015 в місті Кошице (Словаччина).

До уваги голів ОСББ, ЖБК, ГО!

В рамках впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку на 2013 – 2017 р.р. (далі –МПСР, Програма) 25 березня 2015 року відбулося засідання Дорадчого комітету з питань впровадження заходів МПСР. В ході засідання було проведено відбір і затвердження проектів до співфінансування міськвиконкому з громадами в 2015 році.

До відома суб’єктів господарювання агро-харчової промисловості та виробників обладнання для відновлювальної енергетики!

Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» оголошує 2-й етап конкурсу пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів

До відома керівників підприємств, організацій, установ – суб’єктів ринку державних закупівель

З метою попередження порушень при здійсненні закупівель, Навчальний центр ДП «Зовнішторгвидав України» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України запрошує ваших фахівців на навчання та/або підвищення кваліфікації.

До уваги суб'єктів господарювання!

Управлінням економіки міста проводиться прийом Запитів для формування Переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з Рівненського міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2015 році.

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

З 18 по 21 листопада 2014 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, станція метрополітену «Лівобережна») відбудеться ХІІІ Міжнародний промисловий форум – 2014 (павільйони №2, №3, входи №3•С, 3•А з боків ст. м. «Лівобережна» та ріки Дніпро відповідно).

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою підтримки виробничої діяльності підприємств громадських організацій інвалідів УТОГ та УТОС, виконавчий комітет Рівненської міської ради доводить до Вашого відома перелік продукції, яка виробляється даними підприємствами, згідно з додатком.

До уваги громадян!

Увага, благодійна акція!

До уваги представників малого та середнього підприємництва міста Рівного!

10 – 11 травня 2014 року в рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» організовується візит групи рівненських підприємців на автомобільну виставку MOTOSession у Люблін, Республіка Польща. Запрошуються підприємці, діяльність яких пов'язана з автомобільною галуззю.

Інформація

про виконання Управлінням економіки міста бюджету міста Рівного за 2013 рік (Видатки по програмах)

До уваги платників податків Рівного!

На Рівненщині подати електронну звітність до органів доходів і зборів платникам податків допомагають бібліотекарі

Декларування доходів громадян у запитаннях-відповідях

Як подавати звітність через «Електронний кабінет»

У лютому бізнесом Рівного уже сплачено понад 64 мільйони гривень ЄСВ

Кампанія «Декларування – 2014» триває

Останній день подання річної звітності припадає на 3 березня 2014 року

У лютому місцеві бюджети Рівного вже отримали понад 33 мільйони гривень

Оновлена форма податкової накладної впроваджується з 1 березня 2014 року

Бухгалтеру на замітку: оновлено форму 1ДФ

Рівнянами вже подано 95 декларацій про доходи для отримання податкової знижки

Відповіді на запитання під час «гарячої лінії»

З початку року до місцевого бюджету Рівного надійшло понад 46 мільйонів гривень

Податкова знижка для власників авто

Відповідальність роботодавців за порушення законодавства про єдиний внесок

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва!

У 2014 році Центр Муніципального Менеджменту спільно з Фондом «Україна-Хабітат» та комерційними банками продовжує діяльність розпочату в рамках Проектів ПРООН «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України» та «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» в містах та районах України.

До уваги суб’єктів господарювання!

На виконання вимог ст.19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», підприємства, установи та організації погоджують з органами місцевого самоврядування поточні та перспективні плани роботи з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

До уваги суб’єктів господарювання!

З метою підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, виходу продукції на світові ринки збуту та оптимізації управління виробництвом, Кабінетом Міністрів України від 19.06.2013 № 492-р прийняте розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління».

Обмін досвідом

З метою вивчення позитивного досвіду створення ОСББ і успішного впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного 22 листопада 2013 року відбувся прийом делегації з м. Славутич Київської області.

До уваги керівників підприємств!

Центр сприяння бізнесу запрошує Вас на семінар «Нові тенденції в забезпеченні пожежної та техногенної безпеки на підприємствах»

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

Регіональна робоча група по відбору претендентів для участі у Програмі перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» проводить набір спеціалістів вищого та середнього рівня управління для отримання другої вищої економічної освіти в Тернопільському національному економічному університеті за рахунок бюджетних коштів

До уваги суб’єктів господарювання !

28-31 жовтня 2013 року в м. Києві та м. Дніпропетровську відбудеться Українсько-Латвійський бізнес-форум, який проходитиме в рамках Консорціуму «Enterprise Europe Network-UA». Захід організовує Український фонд підтримки підприємництва.

Обговорюється регуляторний акт

«Проект рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2009 № 35 «Про затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна, що є власністю територіальної громади м. Рівного»

Шановні підприємці!

У день Вашого професійного свята прийміть від колективу управління економіки міста найщиріші вітання та побажання успіхів у Ваших справах. Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаємо Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і поступового зростання обсягів виробництва та реалізації продукції, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності !

З 23 серпня по 1 вересня 2013 року на майдані Незалежності відбудеться виставка-ярмарок продукції місцевих товаровиробників.

До відома!

До уваги працівників підприємств та бюджетних установ міста!

Національний університет водного господарства та природокористування на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти проводить підвищення кваліфікації працівників підприємств та бюджетних установ міста

До відома підприємств, установ, організацій міста!

З 24 по 28 червня 2013 року Європа відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики

До уваги підприємців харчової галузі!

04-06 вересня 2013 року в м. Рига (Латвійська Республіка) проходитиме українсько-латвійський бізнес-форум.

До уваги суб'єктів господарювання!

Продукція, що виробляється підприємствами громадських організацій інвалідів та установ виконання покарань в області.

До відома суб'єктів господарювання всіх форм власності, які надають відповідні житлово-комунальні послуги на території м. Рівне

Шановні суб'єкти господарювання!

У зв'язку з ліквідацією протягом 2012 року Державної інспекції з енергозбереження, проведення державної експертизи з енергозбереження проектів здійснює Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження у м. Києві.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого підприємництва в місті Рівному на 2009-2013 роки, оголошує конкурс на відбір інвестиційних проектів

До відома суб’єктів господарювання!

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки епідемії становлять мільйони гривень.

До відома підприємств, установ, організацій міста!

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

Заходами Програми розвитку малого підприємництва в Рівненській області на 2011 – 2012 роки, передбачено організацію відшкодування відсоткових ставок за користування позиками (фінансовими кредитами) банків та інших вітчизняних і зарубіжних фінансових установ, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інноваційно-інвестиційних проектів за рахунок цільових коштів обласного бюджету.
 
головна | про управління | корисні посилання | мапа міста | стратегія розвитку | бюджет міста | програми розвитку | охорона довкілля | енергозбереження та енергоефективність
© 2017 Управління економіки міста