Події

14.06.2018 відбулося чергове засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, на яке   запрошено  керівників 9 підприємств з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та керівників 19 підприємств, на яких найманим працівникам нараховували заробітну плату менше мінімального розміру, встановленого законодавством.

 

В рамках реалізації заходів "Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки", Управління економіки міста спільно з Громадською організацією "Рівненська федерація малого та середнього бізнесу "Єдність" 26 червня 2018 року о 10-00 годині проводить для суб'єктів підприємництва тренінг на тему: "Секрети успішного ведення бізнесу"

 

23.05.2018 інспекторами праці, спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з інспекторами праці Управління Держпраці в Рівненській області в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань дотримання законодавства про працю, легального використання найманої праці здійснили відвідування підприємства об’єднання громадян  «Перелесник» міської громадської організації «Рівненський ювілейний ринок».

 

Основною відмінністю трудових договорів від цивільно-правового договору є те, що перші регламентуються Кодексом законів про працю, а інші — Цивільним кодексом України.

 

Інспектори праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради наголошують на необхідності дотримання роботодавцями міста вимог трудового законодавства та легального використання праці найманих працівників.

 

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Події

До відома жінок - підприємців!

КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ «СИЛЬНА&СТИЛЬНА-2017»

Ініціатор: Дейнека Юлія Олегівна – підприємець, бізнес консультант, «Підприємницький талант-2014» в спеціальній номінації «На роботі як у дома», «Підприємницький талант-2016» переможець в номінації «Творчий бізнес»

Організатор: Дейнека Юлія Олегівна та творча команда однодумців, «Майстерня Успіху».

За підтримки: Віце-президента Української Асоціації Промисловців та Підприємців України Людмили Жук, голови Спілки Жінок України Леокадії Герасименко, Віце-президента з питань регіонального розвитку, керівника регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тараса Демкури, екс-заступника міського голови Луцької міської ради Тараса Яковлева.

Цілі:

·         розкрити потенціал жінок у різних сферах бізнесу,

·         зміцнити їх віру в себе,

·         налагодити нові бізнес-зв’язки та партнерські відносини між учасницями, створити нові бізнесові можливості для підприємців.

Завдання:

·         представити широкому загалу бізнес-леді Західної України,

·         відмітити визначні досягнення у сфері бізнесу,

·         надати жінкам змогу показати себе та поділитися секретами успіху з іншими,

·         дати можливість жінкам-підприємцям перейняти успішний досвід своїх колег,

·         надихнути конкурсанток на нові звершення в кар’єрі та житті,

·         створити «Клуб підприємців Західної України»,

·         сприяти становленню м. Луцька як ділового та підприємницького осередку Західної України,

·         формування бази роботодавців,

·         стимулювання потоку інвестицій в сфері підприємницької діяльності.

Термін та територія поширення: Конкурс стартує 01квітня 2017 року та поширюється на всю територію Західної України: Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська та Тернопільська області.

Підбиття підсумків: жовтень 2017року, м. Луцьк.

Церемонія нагородження. Вручення призів та подарунків.

Крім розважальної мети проект здійснює просвітницьку діяльність, тому в день нагородження переможців та фіналістів відбудеться «Майстерня успіху» для усіх охочих підприємців. На цій конференції будуть виступати члени журі, ділитися власним досвідом на шляху до успіху. Також, відбудуться семінари та майстер-класи провідних експертів в різних сферах бізнесу. Це сприятиме обізнаності підприємців та допоможе збільшить їхні якісні показники.

Опис конкурсу: Для організації та успішного проведення конкурсу організаторами та партнерами проекту буде створений всеукраїнський сайт, на якому власне й відбуватиметься сам конкурс. А саме:

·         висвітлюватимуться основні положення та умови конкурсу,

·         буде представлено спонсорів, співорганізаторів та партнерів проекту,

·         здійснюватиметься подача заявок та анкет від бізнес-леді про участь у конкурсі,

·         проходитиме голосування громадськості та вибір глядацьких симпатій,

·         представлення членів журі,

·         вибір переможниць,

·         залучення нових учасників задля створення «Клуб підприємців Західної України»,

·         формування бази роботодавців

Умови участі: У Конкурсі мають право брати участь жінки - громадянки України, засновниці чи власниці бізнесу, що успішно функціонує на території Західної України, зареєстрованого в установленому законодавством України порядку. До участі в Конкурсі допускаються жінки віком від 18 років.

Журі та оцінювання конкурсу: Склад журі формується з кола відомих людей, успішних підприємців з різних галузей бізнесу та професіоналів своєї справи. Вони надаватимуть експертну оцінку кожній конкурсній роботі та оцінюватимуть її за 10-тибальною шкалою. Та робота, яка отримає найбільшу кількість балів принесе перемогу автору. Також, журі порадившись та дійшовши єдиної думки обере фіналісток в 6-ти основних та визначить переможниць в 6-ти особливих номінаціях.

До складу журі за бажанням можуть увійти генеральний та спеціальні спонсори проекту.

Заявки оцінюються по наступним критеріям:

·         Оригінальність ідеї;

·         Актуальність бізнесу для розвитку підприємництва Західної України та суспільства в цілому;

·         Успішні результати та особисті досягнення (конкурсант зобов’язаний надати фактичні підтвердження, а саме дипломи грамоти, нагороди, матеріали ЗМІ)

·         Коректність заповнення (граматичні помилки, орфографія, цікавість історії)

Достовірність надання інформації.

Голосування: Публічне голосування здійснюється в період з 00:00 годин 15 травня до 23:59 годин 15 жовтня.

·          Публічне голосування за учасниць здійснюється на сайті Конкурсу

·         10 (десять) учасниць, які набрали найбільшу кількість голосів у публічному голосуванні на сайті, стають номінантами в категорії «Вибір клієнтів». Переможниця визначається за допомогою комп’ютерної програми методом випадкового вибору серед 10-ти учасниць, що набрали найбільшу кількість голосів.

·         Оголошення переможниці в категорії «Вибір клієнтів» відбудеться безпосередньо на церемонії нагородження. Час та дата, місце визначення переможців буде додатково оголошено учасницям Конкурсу 01жовтня 2017 року.

Сфера розповсюдження: Конкурс висвітлюватиметься в національних та регіональних ЗМІ (ділові, жіночі, суспільно-політичні видання, онлайн-ЗМІ, ТБ,  в соціальних мережах).

Для популяризації конкурсу буде проведена серія прес-конференцій зі ЗМІ. До участі будуть запрошені окремі члени журі,  головні спонсори та партнери.

 

З деталями конкурсу можна ознайомитись на сайті www.sulnatastulna.sow.in.ua  та  за  адресою: м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 28, e-mail: dv.myemotion@gmail.com., тел. (063) 357-79-07.

 
© 2018 Управління економіки міста