Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Тендерні закупівлі

Обгрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (енергія)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

економічного розвитку

і торгівлі України

15.09.2014  № 1106

 

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

застосування переговорної процедури закупівлі

 

1.Замовник:

1.1.Найменування: Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради

1.2.Код за ЄДРПОУ: 02739212;

1.3.Місцезнаходження. 33000, м.Рівне, вул.Поштова, 2;

1.4.Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, електронна адреса): Кирея Микола Іванович, начальник управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, голова комітету з конкурсних торгів, м.Рівне, вул.Поштова, 2, тел.(0362) 224087, факс (0362) 266625, uem@rv.uar.net;

1.5.Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: 20.01.2015.

2.Інформація про предмет закупівлі:

2.1.Найменування предмета закупівлі: ДК 016:2010 (35.11.1) Енергія електрична (енергія електрична - код 35.11.10-00.00);

2.2.Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:
91000кВт;

2.3.Місце  поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: м.Рівне,
вул. Поштова, 2;

2.4.Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:
Протягом 2015 року.

3.Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

3.1.Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: Публічне акціонерне товариство «Рівнеобленерго»;

3.2.Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 05424874;

3.3.Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: 33013, м.Рівне, вул. Князя Володимира, 71, тел. (0362) 694298, факс (0362)694211.

4.Умова застосування переговорної процедури закупівлі: п.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

5.Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі: Основним видом діяльності Публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго» є постачання енергії електричної для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Публічне акціонерне товариство «Рівнеобленерго» має ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) на здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом та передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами. Публічне акціонерне товариство «Рівнеобленерго» є єдиним постачальником енергії електричної на території м.Рівне.

Виходячи із наведеного, виникає необхідність укладення договору на постачання енергії електричної саме з Публічним акціонерним товариством «Рівнеобленерго» шляхом застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до п.2 ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Даний вид закупівлі є життєво необхідним для функціонування установи. Не укладання в терміновому порядку договору на закупівлю енергії електричної призведе до негативних наслідків, що вплине на роботу управління та інших установ і організацій, що знаходяться в адміністративній будівлі за адресою
вул. Поштова,2. Постачання енергії електричної має бути цілодобовим, стабільним тощо.

6.Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

- копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) №806342, копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість №200126080, копія ліцензії про постачання електричної енергії за регульованим тарифом №194759, копія ліцензії про передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами №194760, копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №952921.

 

 

 

Голова комітету з конкурсних торгів,

начальник управління економіки міста                                                   М.Кирея

 

 
© 2017 Управління економіки міста