Події

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 

23 травня 2018 року о 10-00 годині в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» управління економіки міста спільно з Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проводить одноденний тренінг для суб’єктів підприємництва на  тему: «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки».

 

Управління економіки міста інформує, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15 грудня 2017 року № 3712, спільно з ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» 24 квітня 2018 проведено тренінг «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті».

 

В рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» 22 квітня 2018 року відбувся «Форум креативних індустрій», на якому 14 спікерів з різних міст України, розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво.

 

Управління праці та соціального захисту населення у черговий раз хоче привернути увагу роботодавців та найманих працівників нашого міста до питання легалізації виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що питання дотримання державних соціальних гарантій щодо оплати праці та  легальної зайнятості не втрачає своєї  актуальності.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Тендерні закупівлі

Обгрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника

 

                                                 ОБҐРУНТУВАННЯ

              застосування процедури закупівлі в одного учасника

 

1. Замовник:

1.1. Найменування. Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02739212

1.3. Місцезнаходження. 33000, м.Рівне, вул.Поштова,2

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові,  посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail).
Кирея Микола Іванович, начальник Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, голова комітету з конкурсних торгів, м.Рівне, вул.Поштова,2, тел.(0362) 224087, факс (0362) 266625, e-mail: uem@rv.uar.net

1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ). Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, код за ЄДРПОУ:  02739212.

1.6. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника. 22.01.2013

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти міського бюджету.

3. Інформація про предмет закупівлі.

3.1. Найменування предмета закупівлі: Код (40.30.1) Послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами).

3.2. Кількість  товарів  або обсяг виконання робіт чи надання послуг:
212,895 Г/кал.

3.3. Місце  поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: адміністративна будівля м.Рівне, вул.Поштова,2.

3.4. Строк  поставки  товарів,  виконання  робіт  чи  надання послуг: лютий - грудень 2013 року.

4. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

4.1. Повне найменування юридичної особи або  прізвище,  ім'я, по батькові фізичної особи.: Комунальне підприємство «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради.

4.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 30841056

4.3. Місцезнаходження юридичної особи або  місце  проживання фізичної особи, телефон, телефакс. 33027, м.Рівне, вул.Данила Галицького, 27, тел.(0362) 289955

5. Умови застосування процедури закупівлі в одного учасника: Відсутність конкуренції (в тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи (згідно п.п 2 п.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»).

6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника. Основним видом діяльності Комунального  підприємства «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради є постачання пари та гарячої води для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

         Виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам, в тому числі і тим, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів КП «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради здійснює на підставі ліцензій, які видані Міністерством житлово-комунального господарства України.

         Постачання теплової енергії підприємством здійснюється з використанням теплових мереж, котелень та іншого індивідуального визначеного майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Рівне і перебуває на балансі КП «Теплотранссервіс».

         Ринок послуг теплопостачання охоплюється КП «Теплотранссервіс» не виходить за територію м.Рівне і перебуває в стані природної монополії.

         В період опалювального сезону в 2013 році відсутня технічна можливість вибору споживачами, в тому числі бюджетними установами, іншого постачальника теплової енергії окрім КП «Теплотранссервіс», що зумовлене відсутністю теплових мереж, які б забезпечили постачання теплової енергії від інших джерел постачання.

         Виходячи із наведеного, виникає необхідність укладення договору на постачання теплової енергії саме з КП «Теплотранссервіс» шляхом застосування процедури закупівлі  в одного учасника, відповідно до п.2 ч.2 ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Не укладання вказаного договору може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, а також зриву опалювального сезону.

         7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі.

Копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, виписки з єдиного державного реєстру, копія ліцензії на постачання теплової енергії.

 

 

 

Голова комітету з конкурсних торгів,

начальник управління економіки міста                                М.Кирея

 
© 2018 Управління економіки міста