Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Тендерні закупівлі

Обгрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника

 

                                                 ОБҐРУНТУВАННЯ

              застосування процедури закупівлі в одного учасника

 

1. Замовник:

1.1. Найменування. Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02739212

1.3. Місцезнаходження. 33000, м.Рівне, вул.Поштова,2

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові,  посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail).
Кирея Микола Іванович, начальник Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, голова комітету з конкурсних торгів, м.Рівне, вул.Поштова,2, тел.(0362) 224087, факс (0362) 266625, e-mail: uem@rv.uar.net

1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ). Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, код за ЄДРПОУ:  02739212.

1.6. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника. 22.01.2013

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти міського бюджету.

3. Інформація про предмет закупівлі.

3.1. Найменування предмета закупівлі: Код (40.30.1) Послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами).

3.2. Кількість  товарів  або обсяг виконання робіт чи надання послуг:
212,895 Г/кал.

3.3. Місце  поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: адміністративна будівля м.Рівне, вул.Поштова,2.

3.4. Строк  поставки  товарів,  виконання  робіт  чи  надання послуг: лютий - грудень 2013 року.

4. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

4.1. Повне найменування юридичної особи або  прізвище,  ім'я, по батькові фізичної особи.: Комунальне підприємство «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради.

4.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 30841056

4.3. Місцезнаходження юридичної особи або  місце  проживання фізичної особи, телефон, телефакс. 33027, м.Рівне, вул.Данила Галицького, 27, тел.(0362) 289955

5. Умови застосування процедури закупівлі в одного учасника: Відсутність конкуренції (в тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи (згідно п.п 2 п.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»).

6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника. Основним видом діяльності Комунального  підприємства «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради є постачання пари та гарячої води для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

         Виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам, в тому числі і тим, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів КП «Теплотранссервіс» Рівненської міської ради здійснює на підставі ліцензій, які видані Міністерством житлово-комунального господарства України.

         Постачання теплової енергії підприємством здійснюється з використанням теплових мереж, котелень та іншого індивідуального визначеного майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Рівне і перебуває на балансі КП «Теплотранссервіс».

         Ринок послуг теплопостачання охоплюється КП «Теплотранссервіс» не виходить за територію м.Рівне і перебуває в стані природної монополії.

         В період опалювального сезону в 2013 році відсутня технічна можливість вибору споживачами, в тому числі бюджетними установами, іншого постачальника теплової енергії окрім КП «Теплотранссервіс», що зумовлене відсутністю теплових мереж, які б забезпечили постачання теплової енергії від інших джерел постачання.

         Виходячи із наведеного, виникає необхідність укладення договору на постачання теплової енергії саме з КП «Теплотранссервіс» шляхом застосування процедури закупівлі  в одного учасника, відповідно до п.2 ч.2 ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Не укладання вказаного договору може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, а також зриву опалювального сезону.

         7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі.

Копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, виписки з єдиного державного реєстру, копія ліцензії на постачання теплової енергії.

 

 

 

Голова комітету з конкурсних торгів,

начальник управління економіки міста                                М.Кирея

 
© 2017 Управління економіки міста