Події

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 

23 травня 2018 року о 10-00 годині в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» управління економіки міста спільно з Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проводить одноденний тренінг для суб’єктів підприємництва на  тему: «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки».

 

Управління економіки міста інформує, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15 грудня 2017 року № 3712, спільно з ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» 24 квітня 2018 проведено тренінг «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті».

 

В рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» 22 квітня 2018 року відбувся «Форум креативних індустрій», на якому 14 спікерів з різних міст України, розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво.

 

Управління праці та соціального захисту населення у черговий раз хоче привернути увагу роботодавців та найманих працівників нашого міста до питання легалізації виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що питання дотримання державних соціальних гарантій щодо оплати праці та  легальної зайнятості не втрачає своєї  актуальності.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Регулярні фестивалі та події

Регулярні фестивалі та події

В Рівному проводяться фестивалі та конкурси, які збирають великі аудиторії.
Фестиваль пісенно-музичного мистецтва "Різдвяні піснеспіви" (січень);
Регіональний фестиваль естрадної пісні "Весняний первоцвіт" (березень);
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на духових та ударних інструментах ім. В'ячеслава Старченка (квітень);
Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні "Пісенна фієста" "Під небом Рівного" (червень);
Міжнародне свято хореографічного мистецтва "Стежками Мавки" (серпень);
Міжнародний Салон художньої фотографії "Фото вернісаж на Покрову" (14 жовтня);
Осінній тур телеконкурсу молодих естрадних виконавців "Прем'єр Ліга" (жовтень);
Обласний фестиваль бандуристів ім. А. Грицая (листопад);
Фестиваль "Рівне - Академія" (грудень) та інші.
«New Cooperation» Рівне – Луцьк» – Міжнародний джазовий фестиваль
Металеве серце України» – Всеукраїнський  фестиваль

 
© 2018 Управління економіки міста