Події

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 

23 травня 2018 року о 10-00 годині в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» управління економіки міста спільно з Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проводить одноденний тренінг для суб’єктів підприємництва на  тему: «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки».

 

Управління економіки міста інформує, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15 грудня 2017 року № 3712, спільно з ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» 24 квітня 2018 проведено тренінг «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті».

 

В рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» 22 квітня 2018 року відбувся «Форум креативних індустрій», на якому 14 спікерів з різних міст України, розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво.

 

Управління праці та соціального захисту населення у черговий раз хоче привернути увагу роботодавців та найманих працівників нашого міста до питання легалізації виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що питання дотримання державних соціальних гарантій щодо оплати праці та  легальної зайнятості не втрачає своєї  актуальності.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Оркестри, хори, музичні гурти

Народний аматорський симфонічний оркестр «Бревіс»

Симфонічний рок-оркестр «BREVIS» створений в Рівному у 2004 році. Не зважаючи на порівняно молодий вік, колектив відомий  любителями музики не лише Рівного, а й за його межами. Молоді, талановиті музиканти з успіхом презентують нові та нові програми. Вкладена душа і мистецьке виконання творів професійними музикантами не залишають байдужими слухачів України та Польщі вже впродовж багатьох років. Репертуар колективу це справжній ексклюзив – симфонічне виконання творів рок-гуртів та рок-виконавців! Тому завжди концерт симфонічного оркестру «BREVIS» проходить з великим успіхом! Керівники колективу: Геннадій Миколайович Фіськов та Олена Олександрівна Приймачок.

Адреса і телефон: 33003, м. Рівне, вул. Гагаріна 6, тел. 067-3643064, 098-6358474

Народний аматорський хор «Верес»

КЗ «Міський Будинок культури» Колектив створено в 1960 році. Невеликий спочатку хоровий гурток поступово перетворився у хоровий колектив, майстерність якого весь час зростає і досить швидко він стає одним з кращих хорів Рівненщини. В 1964 році колектив бере участь у фестивалі, присвяченому 150 річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка. Цього ж року хор вперше виступає по республіканському телебаченню і в цьому ж році йому присвоюється почесне звання «народний». Хор є лауреатом багатьох республіканських фестивалів самодіяльного мистецтва. У 1968  році керівником колективу стає випускник Рівненського державного музичного училища Петро Невірковець і ось уже 47 років він уміло керує цим колективом. В жовтні 1973 року хор бере участь у звітному концерті самодіяльних колективів Рівненщини в місті Києві. За ініціативи керівника хор обирає собі назву «Верес» під якою він відомий  і сьогодні. За роки своєї творчої діяльності хор «Верес»  брав участь у міжнародних фольклорних фестивалях в Росії, Вірменії, Білорусі, Польщі, Болгарії, Словаччині. Є лауреатом І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Український народний спів» який проходив у 1999 році в місті Києві, а у 2006 році на 5 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі козацької пісні «Байда» в м. Тернополі посідає почесне ІІ місце.

Хор «Верес» протягом багатьох років є активним популяризатором української народної пісні, особливо народного пісенного надбання Рівненського Полісся. Учасники колективу проводять велику благодійницьку роботу. Щорічно кошти зібрані під час Новорічних та Різдвяних свят колектив передає на упорядкування  Свято-Покровського Собору. Загальноміські концерти, свята, Шевченківські дні, Свято Івана Купала всюди бере участь хор «Верес». У 2004   році хор брав участь у творчому звіті Рівненщини в   м. Києві.

Учасники хору - робітники, службовці, приватні підприємці. Це люди які закохані у народний спів і свій вільний час присвячують українській пісні, концертують по містах та селах Рівненщини. Є серед учасників хору і аматори які співають у ньому уже 40 років. В репертуарі народного аматорського хору «Верес» народні українські, повстанські, стрілецькі, духовні пісні, а також колядки та щедрівки. Переважна більшість пісень аранжована керівником хору Петром Невірковцем. Хор «Верес» переможець загальноміського відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Кращий хоровий колектив». За вагомий внесок у розвиток та популяризацію української народної пісні керівник хору Петро Невірковець отримав почесне звання заслужений працівник культури України. В 2015 році народний аматорський хор «Верес» комунального закладу «Міського Будинку культури» відзначив своє 55- річчя. Хор нараховує 41 учасник віком від 45 до 60 років.

Народний аматорський хор «Верес»- хоровий колектив, керівник  Заслужений працівник культури України Невірковець Петро Антонович, тел. 28-84-98, моб.098 2731366.

Народний камерний хор «Лукаш»

КЗ «Міський Будинок культури». Колектив створено в 1999 році. Спочатку це був чоловічий вокальний квартет, а з 2005 року вокальний ансамбль. Художній керівник Олександр Вікторович Кащук. Кількісний склад – 18 учасників (студенти та працівники різних установ). 2006 рік – Диплом 1 ступеня на міжнародному фестивалі «Венеція співаюча». 2007 рік- колектив переростає в камерний хор та підтверджує звання «народний аматорський». 2007 рік – Учасник престижного міжнародного фестивалю хорової музики «Cantus Salisburgensis Festival» ( м. Зальцбург, Австрія) 2009 рік – Учасник міжнародного фестивалю «Eurotreff Music» (м. Раштат, Німеччина) 2010 рік – Учасник міжнародного фестивалю «Sacra Musik» ( м. Баден-Баден, Німеччина) 2013 рік – «Золотий диплом» міжнародного фестивалю «Roma Music Festival» (Рим, Італія)

Народний аматорський камерний хор «Лукаш», керівник Кащук Олександр Вікторович, диригент – відмінник освіти України Галина Андріївна Івченко моб.0688936961

Зразковий естрадний хор «ФАНТАЗІЯ»

Комунальний заклад «Міський Будинок культури» Керівник - Жанна Марченко. Колектив створено в 1997 році. З 2002 року працює при міському Будинку культури, де йому присвоюють звання «зразковий». За час свого існування цей колектив виховав багатьох лауреатів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів. Сестри Анжела та Христина Гринбокі-лауреати міського конкурсу естрадної дитячої пісні та Всеукраїнського телеконкурсу «Зірки на сцену» (м.Київ). Ольга Невірковець лауреат міжнародного фестивалю в Угорщині (1999, 2001 роки) та Всеукраїнського фестивалю дитячої естрадної пісні «Володимир 2000». І таких виконавців було дуже багато. За роки роботи при міському Будинку культури хор «Фантазія» на І Всеукраїнському молодіжному фестивалі естрадного мистецтва «Музична толока», який проходив в м. Рівне в 2003 році посів ІІІ місце. На фестивалі естрадного мистецтва в м. Нетішин в 2006 році учасники ансамблю вийшли до фіналу конкурсу. Колектив досить часто запрошується до участі у загальноміських урочистих заходах. Виступає з концертами в Парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, у військових частинах та бере активну участь при проведенні концертів для дітей сиріт та інвалідів. Солістка хору Анна Римчук стала лауреатом ІІ премії Міжнародного фестивалю – конкурсу «Yi-anol music karaoke battle -2015» в м. Львів. Стипендіат міського голови Ангеліна Комар – солістка хору «Фантазія» стала лауреатом ІІ премії на Х Всеукраїнському пісенно – музичному фестивалі «Весняний первоцвіт -2015» м. Рівне. А солістка Катерина Качановська брала участь у телешоу на 1+1 «Голос діти», де успішно змагалась у трьох ефірах і стала фіналісткою.

Заняття у хорі «Фантазія» – це не тільки розкриття талантів юних вокалістів, але й засіб отримання дітьми додаткової освіти в різних аспектах творчої діяльності.

Незмінним хореографом – постановникам колективу із 2001 року є випускниця Рівненського державного інституту культури – Руслана Мартинюк .

Концертмейстером колективу є випускник Рівненського державного інституту культури – Олександр Каразія.

Зразковий естрадний хор «Фантазія»  оголошує набір у підготовчу студію дітей віком з 4 років.

Комунальний заклад « Рівненський міський Палац Культури»

Народний аматорський хор «Горинь» Репертуар: українські народні, обрядові, духовні, повстанські, стрілецькі пісні в авторських обробках, пісні слов’янських народів та твори сучасних композиторів. Адреса і телефон: 33003, м. Рівне, вул. Гагаріна 6, тел. 096-2971341. Керівник колективу: Михайло Іванович Назаренко

Народний ансамбль джазової музики «Гелікон»

Працює ансамбль в різних стилях естрадної та джазової музики, але основна увага приділяється стилю диксиленд. Репертуар складається з творів українських джазових композиторів і зарубіжних авторів. Керівник колективу: Леонід Давидович Юхневич Адреса і контактний телефон: 33003, м. Рівне, вул. Гагаріна 6, тел. 067-4937981. E-mail: realtrombonist@mail.ru

Народний естрадний оркестр «Мегаполіс»

Репертуар: складається з творів, що ввійшли до скарбниці джазової світової класики. Колектив працює в стилях «свінг», «фанк», «джаз-рок». Керівник колективу: Владислав Іванович Анчук. Адреса і контактний телефон: 33003, м. Рівне, вул. Гагаріна 6, тел. 097-5068178

Народний духовий оркестр

Репертуар: популяризує народну, класичну, патріотичну та сучасну музику. Керівник колективу: Тетяна Володимирівна Шепель. Адреса і контактний телефон: 33003, м. Рівне, вул. Гагаріна 6, тел. 067-8219229

 

 

 

 

 
© 2018 Управління економіки міста