Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Заклади освіти

Місто Рівне має розвинутий науково-технічний потенціал. Значна роль відведена розміщеним на території міста науково-дослідним інститутам, проектним та проектно-конструкторським організаціям.
У місті нараховується 3 університети, 2 інститути (Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету має статус юридичної особи), 4 відокремлені структурні підрозділи вищих навчальних закладів, в яких навчається 24,9 тис тудентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр»; в 11 коледжах, училищах навчається 8,4 тис. студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».
Найбільш відомі з них – Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненський державний гуманітарний університет, приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука».
Вченими навчальних закладів міста підтримуються зв’язки з навчальними закладами Польщі, Німеччини, Франції, Іспанії, Бельгії, Болгарії, Туреччини, Угорщини, Чехії, Словаччини, Канади, США, Росії, Республіки Білорусь. У визначених угодами рамках проводяться наукові та студентські обміни, стажування, мовні практики викладачів і студентів.
Національний університет водного господарства та природокористування, приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука» та Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету започаткували навчання за європейськими освітніми програмами із отримання по завершенню навчання подвійних дипломів. Українські студенти одночасно навчаються як у своїх вищих навчальних закладах так і за кордоном, беруть участь у європейських програмах обміну студентів, вивчають іноземні мови і отримують можливість використовувати набуті компетенції при працевлаштуванні.
В місті функціонує 38 загальноосвітніх закладів, 36 дошкільних навчальних закладів (35 комунальної форми власності, 1 – підвідомчого підпорядкування) та міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
Відсоток охоплення дітей дошкільною освітою від 1 до 6/7 років становить 80 %, дітей від 3 до 6(7) років – 93,4 %. Всі дошкільні заклади забезпечені комп’ютерною технікою та підключені до мережі Інтернет. В усіх дошкільних навчальних закладах створені веб-сайти. З 2013  року в місті запроваджена електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади.
Для обдарованих дітей у місті діє 4 гімназії, 2 ліцеї, 9 навчально-виховних комплексів, 2 позашкільні навчальні заклади. За рахунок коштів місцевого бюджету в місті функціонують Рівненській навчально–реабілітаційний центр «Особлива дитина» та Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець».
Всі загальноосвітні навчальні заклади, включаючи заклади нового типу, забезпечені комп’ютерною технікою. На один комп’ютер припадає 21 учень.
В підпорядкуванні управління освіти перебуває Комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» http://elektronik-rivne.rosvita.rv.ua/. На утримання закладу в міжсезонний період та підготовку до нового оздоровчого сезону з бюджету щороку виділяються кошти згідно Програми розвитку КП ДСОК «Електронік-Рівне» на період до 2019 року.

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради   http://www.rosvita.rv.ua/ 

З переліком закладів освіти в місті Рівному можна ознайомитись тут   http://www.economy.rv.ua/tmp/Osvita_v_Rivnomy.doc

 

 
© 2017 Управління економіки міста