Події

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 

23 травня 2018 року о 10-00 годині в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» управління економіки міста спільно з Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проводить одноденний тренінг для суб’єктів підприємництва на  тему: «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки».

 

Управління економіки міста інформує, що в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15 грудня 2017 року № 3712, спільно з ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» 24 квітня 2018 проведено тренінг «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті».

 

В рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» 22 квітня 2018 року відбувся «Форум креативних індустрій», на якому 14 спікерів з різних міст України, розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво.

 

Управління праці та соціального захисту населення у черговий раз хоче привернути увагу роботодавців та найманих працівників нашого міста до питання легалізації виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує, що питання дотримання державних соціальних гарантій щодо оплати праці та  легальної зайнятості не втрачає своєї  актуальності.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Заклади освіти

Місто Рівне має розвинутий науково-технічний потенціал. Значна роль відведена розміщеним на території міста науково-дослідним інститутам, проектним та проектно-конструкторським організаціям.
У місті нараховується 3 університети, 2 інститути (Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету має статус юридичної особи), 4 відокремлені структурні підрозділи вищих навчальних закладів, в яких навчається 24,9 тис тудентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр»; в 11 коледжах, училищах навчається 8,4 тис. студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».
Найбільш відомі з них – Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненський державний гуманітарний університет, приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука».
Вченими навчальних закладів міста підтримуються зв’язки з навчальними закладами Польщі, Німеччини, Франції, Іспанії, Бельгії, Болгарії, Туреччини, Угорщини, Чехії, Словаччини, Канади, США, Росії, Республіки Білорусь. У визначених угодами рамках проводяться наукові та студентські обміни, стажування, мовні практики викладачів і студентів.
Національний університет водного господарства та природокористування, приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука» та Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету започаткували навчання за європейськими освітніми програмами із отримання по завершенню навчання подвійних дипломів. Українські студенти одночасно навчаються як у своїх вищих навчальних закладах так і за кордоном, беруть участь у європейських програмах обміну студентів, вивчають іноземні мови і отримують можливість використовувати набуті компетенції при працевлаштуванні.
В місті функціонує 38 загальноосвітніх закладів, 36 дошкільних навчальних закладів (35 комунальної форми власності, 1 – підвідомчого підпорядкування) та міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
Відсоток охоплення дітей дошкільною освітою від 1 до 6/7 років становить 80 %, дітей від 3 до 6(7) років – 93,4 %. Всі дошкільні заклади забезпечені комп’ютерною технікою та підключені до мережі Інтернет. В усіх дошкільних навчальних закладах створені веб-сайти. З 2013  року в місті запроваджена електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади.
Для обдарованих дітей у місті діє 4 гімназії, 2 ліцеї, 9 навчально-виховних комплексів, 2 позашкільні навчальні заклади. За рахунок коштів місцевого бюджету в місті функціонують Рівненській навчально–реабілітаційний центр «Особлива дитина» та Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець».
Всі загальноосвітні навчальні заклади, включаючи заклади нового типу, забезпечені комп’ютерною технікою. На один комп’ютер припадає 21 учень.
В підпорядкуванні управління освіти перебуває Комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» http://elektronik-rivne.rosvita.rv.ua/. На утримання закладу в міжсезонний період та підготовку до нового оздоровчого сезону з бюджету щороку виділяються кошти згідно Програми розвитку КП ДСОК «Електронік-Рівне» на період до 2019 року.

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради   http://www.rosvita.rv.ua/ 

З переліком закладів освіти в місті Рівному можна ознайомитись тут   http://www.economy.rv.ua/tmp/Osvita_v_Rivnomy.doc

 

 
© 2018 Управління економіки міста