Події

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Праця неповнолітніх. Права. Гарантії. Обмеження. 
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що під час роботи з персональним комп’ютером мають дотримуватися Державні санітарні правила і норми роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин ДСанПІН 3.3.2.007-98, 
Строки виплати заробітної плати. Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам проводяться у відповідності до вимог Кодексу законів про працю, Закону України «Про оплату праці».  
16 серпня 2017 року о 10 год. в конференц-залі редакції газети «Сім днів» за адресою: м. Рівне, вул. Поштова,2, ІІ поверх, відбудеться одноденний семінар з питань виведення товарів на ринки ЄС та США.  
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Заклади освіти

Місто Рівне має розвинутий науково-технічний потенціал. Значна роль відведена розміщеним на території міста науково-дослідним інститутам, проектним та проектно-конструкторським організаціям.
У місті нараховується 3 університети, 2 інститути (Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету має статус юридичної особи), 4 відокремлені структурні підрозділи вищих навчальних закладів, в яких навчається 24,9 тис тудентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр»; в 11 коледжах, училищах навчається 8,4 тис. студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».
Найбільш відомі з них – Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненський державний гуманітарний університет, приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука».
Вченими навчальних закладів міста підтримуються зв’язки з навчальними закладами Польщі, Німеччини, Франції, Іспанії, Бельгії, Болгарії, Туреччини, Угорщини, Чехії, Словаччини, Канади, США, Росії, Республіки Білорусь. У визначених угодами рамках проводяться наукові та студентські обміни, стажування, мовні практики викладачів і студентів.
Національний університет водного господарства та природокористування, приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука» та Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету започаткували навчання за європейськими освітніми програмами із отримання по завершенню навчання подвійних дипломів. Українські студенти одночасно навчаються як у своїх вищих навчальних закладах так і за кордоном, беруть участь у європейських програмах обміну студентів, вивчають іноземні мови і отримують можливість використовувати набуті компетенції при працевлаштуванні.
В місті функціонує 38 загальноосвітніх закладів, 36 дошкільних навчальних закладів (35 комунальної форми власності, 1 – підвідомчого підпорядкування) та міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
Відсоток охоплення дітей дошкільною освітою від 1 до 6/7 років становить 80 %, дітей від 3 до 6(7) років – 93,4 %. Всі дошкільні заклади забезпечені комп’ютерною технікою та підключені до мережі Інтернет. В усіх дошкільних навчальних закладах створені веб-сайти. З 2013  року в місті запроваджена електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади.
Для обдарованих дітей у місті діє 4 гімназії, 2 ліцеї, 9 навчально-виховних комплексів, 2 позашкільні навчальні заклади. За рахунок коштів місцевого бюджету в місті функціонують Рівненській навчально–реабілітаційний центр «Особлива дитина» та Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець».
Всі загальноосвітні навчальні заклади, включаючи заклади нового типу, забезпечені комп’ютерною технікою. На один комп’ютер припадає 21 учень.
В підпорядкуванні управління освіти перебуває Комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» http://elektronik-rivne.rosvita.rv.ua/. На утримання закладу в міжсезонний період та підготовку до нового оздоровчого сезону з бюджету щороку виділяються кошти згідно Програми розвитку КП ДСОК «Електронік-Рівне» на період до 2019 року.

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради   http://www.rosvita.rv.ua/ 

З переліком закладів освіти в місті Рівному можна ознайомитись тут   http://www.economy.rv.ua/tmp/Osvita_v_Rivnomy.doc

 

 
© 2017 Управління економіки міста