Події

Звертаємо Вашу увагу, що з  01.01.2018 року  збільшено розмір мінімальної заробітної плати.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує щодо різниці між  трудовим та цивільно-правовим договором.

 

Відповідно до вимог ст. 153 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на власника або уповновадений ним орган. Однією із видів компенсації за роботу в зазначених умовах є доплата до тарифної ставки (посадового окладу). 

 

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.

 

29 листопада 2017 року  у залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулося чергове  засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати.

 

З метою успішного впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного створюється база даних пріоритетних проектів, що потребують реалізації у 2018 році.

 

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Міський зоопарк

 

Рівненський зоопарк є одним з 7 зоологічних парків загальнодержавного значення в Україні і єдиним в західному регіоні.

Місце для зоопарку було підібране унікальне, зі своєрідним ландшафтом, з ділянками листяного та мішаного лісу, фруктового саду та віддалене від громадських місць. На території зоопарку зберігся єдиний в межах міста природний лісовий масив площею 4,7 га.

Відвідувачі зоопарку мають унікальну можливість познайомитися з тваринами, що мешкають на всіх континентах Земної кулі. В експозиції представлені майже 200 видів різноманітних птахів, хижаків, рептилій, акваріумних риб та приматів.

У вольєрі „Бабусине подвір'я" дозволяється годувати, гладити тварин та брати їх на руки.
Для дітей в літній період працюють атракціони, катання на поні. На згадку про зоопарк можна зробити фото з тваринами, придбати різноманітні сувеніри у специалізованому магазині.

Веб сторінка зоопарку: http://zoopark.rv.ua/ 

 
© 2018 Управління економіки міста