Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Міський зоопарк

 

Рівненський зоопарк є одним з 7 зоологічних парків загальнодержавного значення в Україні і єдиним в західному регіоні.

Місце для зоопарку було підібране унікальне, зі своєрідним ландшафтом, з ділянками листяного та мішаного лісу, фруктового саду та віддалене від громадських місць. На території зоопарку зберігся єдиний в межах міста природний лісовий масив площею 4,7 га.

Відвідувачі зоопарку мають унікальну можливість познайомитися з тваринами, що мешкають на всіх континентах Земної кулі. В експозиції представлені майже 200 видів різноманітних птахів, хижаків, рептилій, акваріумних риб та приматів.

У вольєрі „Бабусине подвір'я" дозволяється годувати, гладити тварин та брати їх на руки.
Для дітей в літній період працюють атракціони, катання на поні. На згадку про зоопарк можна зробити фото з тваринами, придбати різноманітні сувеніри у специалізованому магазині.

Веб сторінка зоопарку: http://zoopark.rv.ua/ 

 
© 2017 Управління економіки міста