Події

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Праця неповнолітніх. Права. Гарантії. Обмеження. 
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що під час роботи з персональним комп’ютером мають дотримуватися Державні санітарні правила і норми роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин ДСанПІН 3.3.2.007-98, 
Строки виплати заробітної плати. Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам проводяться у відповідності до вимог Кодексу законів про працю, Закону України «Про оплату праці».  
16 серпня 2017 року о 10 год. в конференц-залі редакції газети «Сім днів» за адресою: м. Рівне, вул. Поштова,2, ІІ поверх, відбудеться одноденний семінар з питань виведення товарів на ринки ЄС та США.  
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Міський зоопарк

 

Рівненський зоопарк є одним з 7 зоологічних парків загальнодержавного значення в Україні і єдиним в західному регіоні.

Місце для зоопарку було підібране унікальне, зі своєрідним ландшафтом, з ділянками листяного та мішаного лісу, фруктового саду та віддалене від громадських місць. На території зоопарку зберігся єдиний в межах міста природний лісовий масив площею 4,7 га.

Відвідувачі зоопарку мають унікальну можливість познайомитися з тваринами, що мешкають на всіх континентах Земної кулі. В експозиції представлені майже 200 видів різноманітних птахів, хижаків, рептилій, акваріумних риб та приматів.

У вольєрі „Бабусине подвір'я" дозволяється годувати, гладити тварин та брати їх на руки.
Для дітей в літній період працюють атракціони, катання на поні. На згадку про зоопарк можна зробити фото з тваринами, придбати різноманітні сувеніри у специалізованому магазині.

Веб сторінка зоопарку: http://zoopark.rv.ua/ 

 
© 2017 Управління економіки міста