Події

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
В приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул.Д.Галицького, 27) 07-08 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження та ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)». 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Проїзд у транспорті

       

Перелік послуг,

вартість, грн.

Одиниця

виміру

Дата

введення

Підстава

Тарифи на перевезення пасажирів у міському транспорті

Вид транспорту:
а) тролейбуси -  2,00

 

 

грн

 

01.10.2016

Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради № 105 від 12.09.2016.

 

 

  б) автомобільний транспорт в режимі маршрутного таксі - 4,00

 грн 23.03.2017 Рішення виконавчого
комітету Рівненської
міської ради № 28 від
17.03.2017.

 

в) автомобільний транспорт в звичайному режимі руху - 2,50.

 

грн

11.12.2014

Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради № 183 від 09.12.2014.

 

 

 

 
© 2017 Управління економіки міста