Події

З метою успішного впровадження заходів Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного створюється база даних пріоритетних проектів, що потребують реалізації у 2018 році.

 

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

 

Актуальною темою сьогодення є проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. Підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності у трудових відносинах із найманими працівниками повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо легальної зайнятості  та виплати заробітної плати. 

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує про відповідальність за несвоєчасне проведення атестації робочих місць за умови праці.

 

7 жовтня 2017 року з нагоди Дня міста Запоріжжя на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни. 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Виняткове розташування

Місто Рівне розташоване на північному заході України. Має вигідне географічне положення для обслуговування ринків Європейського Союзу, Росії, Білорусії та України. Рівне знаходиться на перетині трансєвропейського транспортного коридору №3 «Берлін-Київ» та траси Хмельницький-Столін (Білорусь). Відстань до кордону з ЄС становить лише 100 км (1,5 год. їзди автомобілем). Відстань до Києва, столиці України, – 320 км (3 год. їзди)

Через місто проходять залізничні магістралі Київ-Варшава-Берлін, Львів-Санкт-Петербург, Львів-Мінськ, Ковель-Москва, Ковель-Одеса-Сімферополь.

Відстань від м. Рівного до найбільших міст Європи:


кммилі
Берлін 1044 649
Брюссель 1778 960
Будапешт 793 493
Варшава 469 291
Відень 962 598
Лондон 2116 1315
Москва 1198 744
Прага 1003 623

У місті Рівному працює аеропорт «Рівне», який має статус міжнародного і призначений для прийому, обслуговування та відправки літаків усіх типів. Нині аеропорт обслуговує чартерні рейси.

Місто Рівне в Україні

ukraine_map.jpg

 
© 2017 Управління економіки міста