Події

14.06.2018 відбулося чергове засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, на яке   запрошено  керівників 9 підприємств з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та керівників 19 підприємств, на яких найманим працівникам нараховували заробітну плату менше мінімального розміру, встановленого законодавством.

 

В рамках реалізації заходів "Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки", Управління економіки міста спільно з Громадською організацією "Рівненська федерація малого та середнього бізнесу "Єдність" 26 червня 2018 року о 10-00 годині проводить для суб'єктів підприємництва тренінг на тему: "Секрети успішного ведення бізнесу"

 

23.05.2018 інспекторами праці, спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з інспекторами праці Управління Держпраці в Рівненській області в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань дотримання законодавства про працю, легального використання найманої праці здійснили відвідування підприємства об’єднання громадян  «Перелесник» міської громадської організації «Рівненський ювілейний ринок».

 

Основною відмінністю трудових договорів від цивільно-правового договору є те, що перші регламентуються Кодексом законів про працю, а інші — Цивільним кодексом України.

 

Інспектори праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради наголошують на необхідності дотримання роботодавцями міста вимог трудового законодавства та легального використання праці найманих працівників.

 

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Виняткове розташування

Місто Рівне розташоване на північному заході України. Має вигідне географічне положення для обслуговування ринків Європейського Союзу, Росії, Білорусії та України. Рівне знаходиться на перетині трансєвропейського транспортного коридору №3 «Берлін-Київ» та траси Хмельницький-Столін (Білорусь). Відстань до кордону з ЄС становить лише 100 км (1,5 год. їзди автомобілем). Відстань до Києва, столиці України, – 320 км (3 год. їзди)

Через місто проходять залізничні магістралі Київ-Варшава-Берлін, Львів-Санкт-Петербург, Львів-Мінськ, Ковель-Москва, Ковель-Одеса-Сімферополь.

Відстань від м. Рівного до найбільших міст Європи:


кммилі
Берлін 1044 649
Брюссель 1778 960
Будапешт 793 493
Варшава 469 291
Відень 962 598
Лондон 2116 1315
Москва 1198 744
Прага 1003 623

У місті Рівному працює аеропорт «Рівне», який має статус міжнародного і призначений для прийому, обслуговування та відправки літаків усіх типів. Нині аеропорт обслуговує чартерні рейси.

Місто Рівне в Україні

ukraine_map.jpg

 
© 2018 Управління економіки міста