До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

В рамках конкурсу «Битва міст» реалізуються національні безкоштовні освітні програми для підприємців та експортерів   “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”, метою яких є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені,  підтримка українських виробників у виході на нові ринки.

Учасники програм спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

Відбір учасників здійснюють представники Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, використовуючи «Умови участі в програмі», які доступні онлайн за посиланнями: https://epo.org.ua/revolutionproterms/ (Еxport Revolution Ukraine PRO) та https://epo.org.ua/creative-proterms/ (Creative Export Ukraine PRO).

Термін реєстрації на участь у програмі Creative Export Ukraine START пролонговано до 30 квітня 2019 року.

За детальною інформацією щодо участі у програмах звертатися до регіонального координатора на період проведення конкурсу «Битва міст» головного спеціаліста відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Перепелиці Ігоря Анатолійовича, тел. (0362) 695-215.