УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВІДБІР ПРОЕКТІВ ДО 24.05.2019!

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, продовжує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.
Заявки на участь у конкурсі приймаються до 24 травня 2019 року.
Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти малого та середнього підприємництва, які розробили, або реалізують проекти, що передбачають впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій, освоєння виробництва продукції (товарів, робіт, послуг) експортного та імпортозамінного спрямування, модернізацію, оновлення та придбання основних фондів з метою розширення та збільшення обсягів виробництва.
Основними вимогами до претендентів на отримання з міського бюджету часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами банків є:
–  наявність розробленого проекту (бізнес-плану);
– забезпечення співфінансування проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 20 відсотків його вартості;
– наявність цільової позики (кредиту) банку для реалізації проекту (на капітальні інвестиції).
Ознайомитись з Порядком використання коштів, передбачених в міському бюджеті на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва, затвердженого рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13.02.2018  № 16, можна на офіційному  сайті Рівненської міської ради (www.city-adm.rv.ua) та управління економіки міста (www.economy.rv.ua).
Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за  адресою: м. Рівне, вул. Поштова,2, каб.1, або за телефонами 26-49-18, 62-02-31.