У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРОЕКТІВ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ, ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ОТРИМАТИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ БАНКІВ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

В рамках виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2019 рік проведено перший етап конкурсного відбору проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва, які передбачають залучення коштів міського бюджету для часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами банків.

         11 червня 2019 року під головуванням заступника міського голови С.Васильчука проведено засідання комісії з відбору проектів, на якому переможцем визнано проекти «Обґрунтування економічної доцільності придбання виробничого обладнання, а саме Пресс-форм «Дитячий будиночок» для виробництва іграшок для дітей на прикладі ТОВ «ВІП-ТОЙС» та «Створення стоматологічного підрозділу ТОВ «Центр дитячого здоров’я «БейбіДок».

Одночасно, управління  економіки  міста повідомляє про продовження конкурсного відбору та запрошує усіх бажаючих прийняти участь у даному  заході. Заявки  на  участь  у конкурсному відборі приймаються  до 1 вересня 2019 року.

З Порядоком використання коштів, передбачених у міському бюджеті на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва у новій редакції, яке затверджене рішенням виконавчого комітету міської ради від 13 лютого 2019 року №16 можна ознайомитись на офіційних сайтах виконкому (www.city-adm.rv.ua) та управління економіки міста (www.economy.rv.ua). Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за адресою: м.Рівне, вул.Поштова,2, каб.1, або за телефоном 26 49 18, 62 02 31.