До уваги суб’єктів господарської діяльності!

У період з 24 по 28 лютого 2020 року у форматі відео-конференції за допомогою мережі Інтернет буде проведено Всеукраїнський онлайн-марафон на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020».

Проведення даного заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону представникам бізнесу (керівникам і засновникам підприємств), громадянам України, будуть надані роз’яснення щодо особливостей застосування нового законодавства з фінансової реструктуризації та банкрутства, нових особливостей процедур банкрутства та розширення прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Крім того, громадяни України отримають інформацію про нові законні можливості реструктуризації власних боргів, в тому числі перед банками та макрофінансовими установами.

Інформація щодо спікерів, зміст програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційна форма для участі у заході оприлюднені на сайті конференції за адресою:

https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda.