Фінансова підтримка суб’єктів мікро-, малого- та середнього підприємництва міста Рівного

В місті Рівному діє Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2020 – 2021 роки, на реалізацію заходів якої у поточному році з міського бюджету виділено фінансування в розмірі 750 тис. гривень.

Заходами міської програми передбачена фінансова підтримка суб’єктів малого та середнього підприємництва, шляхом часткової компенсації відсоткових ставок за користування кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів, які спрямовані на розвиток власного бізнесу.

У 2019 році суб’єкти підприємництва отримали з міського бюджету компенсації відсотків за кредитами на загальну суму 125,6 тис. грн.

Детальну інформацію щодо умов отримання компенсації відсотків в рамках міської програми можна отримати в Управлінні економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради (адреса: вул. Поштова, 2) за тел. 26 49 18 або на офіційному сайті www.economy.rv.ua в розділі «Інвестиційна та підприємницька діяльність», в рубриці «Компенсація відсотків з міського бюджету для підприємців».

Наразі у місті Рівному, як в цілому і по Україні, існує можливість для суб’єктів мікро- та малого підприємництва отримати доступні кредитні ресурси для розвитку власного бізнесу, шляхом участі у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%».

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована урядом України з метою широкої державної підтримки інвестиційних проектів для українських підприємств та підприємців.

За державною програмою діють три можливі ставки кредитування – 5%, 7% або 9%, які залежать від розміру бізнесу.

З умовами участі у державній програмі можна ознайомитись на сайті https://5-7-9.gov.ua або звернувшись до банків-партнерів Фонду розвитку підприємництва (АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «Укрексімбанк», АТ «Кредобанк», АТ АКБ «Львів» та АТ «ПУМБ») чи їх філій у місті Рівному.

Наразі, банками-партнерами надаються консультації щодо участі в державній програмі та вже розпочато кредитування суб’єктів мікро- та малого підприємництва міста.