Design Battle у Рівному

31 жовтня «Платформа взаємодії «Простір» за підтримки Управління економіки міста вже вдруге провела 2 Hours Design Battle, де участники змагались за шанс потрапити у фінал та поборотись за звання найкращого веб-дизайнера України.

У зв’язку із пандемією, подія пройшла у форматі онлайн. Відбір пройшли 10 учасників з Рівного та інших міст. Під час Design Battle дизайнери одночасно отримали ТЗ та мали лише 2 години на його виконання.  Вболівати, спостерігати та заглядати у девайси учасників можна було без перешкод під час life-трансляції.


По завершенню ліміту часу, учасники та глядачі прослухали лекцію від CEO креативної платформи CASES Анатолія Попеля на тему: «Формування та розвиток портфоліо». В цей час Олександра Корчевська та Віталій Бишук активно радились стосовно визначення переможців. До них доєднався Анатолій Попель і спільно визначили розподіл місць по турнірній таблиці.

Журі прокоментували кожну роботу та зазначили сильні та слабкі сторони кожного з учасників. За результатами перемогу здобула учасниця м. Луцьк – Ганна Сінкевич. Вона боротиметься за титул кращого дизайнера у фіналі 12 грудня що пройде у Києві.