УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! ОБЕРЕЖНО, БОРЩІВНИК!

До уваги керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, власників, користувачів (забудовників) земельних ділянок, голів ОСББ, ЖБК!

З метою перешкоджання поширенню на території Рівненської міської громади адвентивних інвазійних рослин (борщівник Сосновського, амброзія полинолиста), що змінюють структуру природних екосистем та негативно впливають на довкілля і здоров’я людей, закликаємо провести обстеження та вжити практичних заходів щодо їх знищення.
До таких заходів належать: систематичне скошування до періоду цвітіння (не пізніше 2-3 тижнів після першого скошування); підрізування коренів на глибині 5-10 см; хімічна обробка із застосуванням пестицидів, дозволених до використання в Україні.


До уваги мешканців Рівненської міської громади!

Просимо бути небайдужими та повідомляти КП «Рівненський міський трест зеленого господарства» про місця розміщення борщівника у місті Рівному та у селищі Квасилів (а також на їх околицях) за телефоном: (0362) 65-38-31. Спеціалізована бригада оперативно виїде на локацію та ліквідує цю надзвичайно небезпечну рослину.
Увага! Якщо самостійно плануєте ліквідувати борщівник у себе в саду, намагайтеся триматися якомога далі від рослини одягайте гумові рукавички, щільний одяг та чоботи, захищайте обличчя.
Попереджайте дітей про небезпеку рослини, розповідайте друзям та сусідам як побороти борщівник. Бережіть себе!