До уваги пасічників!

В державному бюджеті передбачена підтримка розвитку тваринництва і переробки сільськогосподарської продукції шляхом надання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

         Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками від 10 до 300 наявних у поточному році бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

         Для отримання дотації фізичні особи та суб’єкти господарювання подають за місцезнаходженням пасіки до відповідного органу місцевого самоврядування до 1 жовтня поточного року такі документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних тосіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма – 24сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей  на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Документи для отримання дотації власниками пасік, які знаходяться на території Рівненської міської територіальної громади, надаються Управлінню економіки міста за адресою: м.Рівне, вул.Поштова, 2, 7 каб.

Реєстрація пасіки проводиться за заявою власника пасіки в органах місцевого самоврядування за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом. До заяви додається копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки (нового зразка).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Управління економіки міста Рівненського міськвиконкому тел.: (0362) 62 02 31 та Департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації тел.:(0362) 62 08 15