Популярне резюме для ознайомлення громадськості щодо отримання дозволу на викиди ОСББ «Європейський дім»

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку № 3 на вул. Буковинська у м. Рівному «Європейський Дім» (ОСББ «Європейський Дім») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ – 36770850.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 33027, м. Рівне, вул. Буковинська, буд. 3; тел.+38(063)93-93-461, е-mail: sashuk281980@meta.ua

Місцезнаходження об’єкта: 33027, м. Рівне, вул. Буковинська, буд. 3.

Мета отримання дозволу на викиди – набуття права експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші.

Відповідно до частин 2 і 3 Статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Постанови КМУ від 13.12.2017 № 1010 «Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля», ОСББ «Європейський Дім» не підлягає оцінці впливу на довкілля.

ОСББ «Європейський Дім» забезпечує теплопостачанням та гарячим водопостачанням багатоквартирний будинок, експлуатуючи для цих потреб три дахові котельні. Котельня № 1 – встановлено газові котли Buderus Logano G334 (2 шт.), потужністю 0,07 МВт кожен. Котельня № 2 – встановлено газові котли Buderus Logano GЕ 315 (2 шт.), потужністю 0,17 МВт кожен. Котельня № 3 – встановлено модулі нагріву МН 120 еко «Бернард», кількість модулів – 7 шт., номінальна продуктивність кожного модуля 120 кВт. В якості палива на всіх котельнях використовується природний газ.

В результаті діяльності в атмосферне повітря викидаються такі види та обсяги забруднюючих речовин:

оксиди азоту – 0,524 т / рік;

оксид вуглецю – 0,670 т / рік.

За величинами викидів забруднюючих речовин ОСББ «Європейський Дім» не підлягає взяттю на державний облік.

Запропоновані дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують величин граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства. Встановлено умови до технологічного процесу, до обладнання та споруд, вимоги щодо неорганізованих джерел викидів.

Перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів відсутні, тому заходи щодо досягнення нормативів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин не розробляються.

ОСББ «Європейський Дім» відноситься до третьої групи об’єктів, заходи щодо обмеження обсягів залпових викидів, щодо охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків забруднення атмосферного повітря, щодо охорони атмосферного повітря при НМУ та інші заходи, направлені на скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, не розробляються.

На підприємстві не має технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

Зауваження та пропозиції громадських організацій, окремих громадян можуть надсилатися до Рівненської обласної держадміністрації (майдан Просвіти, 1, м. Рівне, 33028); roda@rv.gov.ua. Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з моменту публікації повідомлення в газеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *