Державний аграрний реєстр

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу – Державний аграрний реєстр (ДАР)

Державний аграрний реєстр (ДАР) – це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.

Агровиробники, зареєстровані в ДАР, уже в поточному році зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

Незабаром в ДАР з’являться перші програми підтримки завдяки фінансовій допомозі Європейського союзу, а саме програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

Ознайомитися з презентацією ДАР щодо здійснення реєстрації можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Y9difxyE40o

До уваги господарюючих субєктів!

Звертаємо Вашу увагу на те, що при реєстрації в системі Державного аграрного реєстру заявок, необхідно відображати в них усі запитувані дані та не допускати помилок при обрахуванні сум дотацій, що може бути підставою для повернення таких заявок на доопрацювання.

Разом з тим, після подання заявки на отримання дотації, просимо Вас періодично перевіряти розділ «Мої повідомлення» в особистому кабінеті Державного аграрного реєстру для здійснення подальших дій.

Контактні телефони: 097 185 83 28, 096 386 20 76, 067 928 89 71.

Популярні послуги

Громаді