Інформуємо споживачів (населення) ТОВ “Рівнетеплоенерго” про структуру тарифів на теплову енергію


Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради пропонує Вашій увазі Профіль громади – документ, який відображає погляд на спільноту зсередини. Він містить демографічну інформацію про місцеве населення, дані про місцеву економічну базу, комунальну та технічну інфраструктуру, основні параметри бюджету міста, стан довкілля та умови життя.

Профіль складається з набору статистичних даних, таблиць, графіків, діаграм та тексту. Весь матеріал структурований, викладений логічно та легко піддається аналізу. Своїм складом нагадує своєрідний паспорт. Статистична інформація, різні дані та показники у ньому допомагають не тільки розкрити стан справ у громаді, а й окреслити можливості її подальшого розвитку.
Ознайомитись можна за посиланнямІнформація щодо створення сімейних фермерських господарств та напрямів їх державної підтримки

Створення сімейних фермерських господарств дає можливість скористатися рядом програм державної підтримки, зокрема отримати дотацію за утримання корів.
У поточному році фермерам передбачена дотація в розмірі 5 тис. грн на корову.

Крім того, сімейні фермерські господарства без статусу юридичної особи, які перебувають на 4 групі оподаткування зможуть отримати доплату на користь застрахованих осіб – членів / голови СФГ єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом 10 років.
За довідками з питань створення та реєстрації сімейних фермерських господарств, отримання ними дотації звертатися до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
за тел. 096 386 20 76;
електронна адреса: rivnefemer@ukr.net
Деталі за посиланням


Управлінням економіки міста спільно з управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій подано на конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2022 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку проєкт по створенню Рівненського бізнес-інкубатора.

Проєкт спрямований на створення простору для розвитку підприємництва та інновацій на території Рівненської міської територіальної громади.

Основними завданнями функціонування бізнес-інкубатору буде:

  • надання приміщень для офісів/майстерень на умовах оренди;
  • адміністративні і технічні послуги;
  • консультування/бізнес-планування для потенційних підприємців;
  • відкриття для новостворених фірм доступу до фінансування.

Переконані, що реалізація проєкту допоможе створити на території бізнес-інкубатора простір для навчання, комунікації та ефективної роботи конкурентоспроможної, як на місцевому, так міжнародному рівні бізнес – спільноти.


Шановні представники агропромислового комплексу!

Повідомляємо, що в державному бюджеті існує можливість фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.
Компенсація надається суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам та фізичним особам-підприємцям через уповноважений банк.
З переліком уповноважених банків можна ознайомитись ТУТ
Компенсація надається позичальникам за нарахованими і сплаченими у поточному році відсотками за користування кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів передбачених кредитним договором, зменшених на 5 відсоткових пунктів.
Детальна інформація щодо здійснення відшкодування викладена в Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300, з якою можна ознайомитись ТУТ


Департаментом економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації оголошено конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2021 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проєктів.
Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – організатором конкурсного відбору.
Довідкову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати за номерами телефонів: 695-215, 695-293, моб. 096 158 21 79 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net


До уваги підприємців Рівненської міської територіальної громади !

Асоціація «Енергоефективні міста України» покликана допомогти задовільнити потреби своїх членів – відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологія, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки , захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.
Ви можете взяти участь у грантовому проєкті «Кліматичні Інноваційні Ваучери».
Це фінансовий інструмент , який надає грантову підтримку малому та середньому бізнесу на розробку власних кліматичних інновацій або інтеграцію у бізнес – процеси дружніх до довкілля технологічних рішень, що сприятимуть ощадливому використанню енергетичних ресурсів та захисту довкілля.

Детальнішу інформацію про Ваучери , а також реєстрацію на конкурс за посиланням: https://climate.biz/
Катерина Залєвська kz@greencubator.info , 066 570 42 19


Шановні суб’єкти господарювання!
Інформуємо про необхідність укладання договорів з акредитованою Організацією колективного управління для законного використання музики під час здійснення Вашої підприємницької діяльності.

Незаконним є використання музичних творів, фонограм та зафіксованих в них виконань без належного дозволу та сплати роялті акредитованій Організації колективного управління.
У відповідності до частини третьої статті 20 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» користувачі зобов’язані до початку використання у своїй діяльності об’єктів авторського права і (або) суміжних прав укласти з організацією колективного управління, яка здійснює управління майновими правами у відповідній сфері, договір про використання об’єктів авторського права і (або) суміжних прав.
З метою забезпечення законного права користування музикою суб’єкти підприємницької діяльності можуть звернутися до Громадської спілки «Українська ліга авторських і суміжних прав» для укладання відповідного договору.
Для отримання детальної інформації щодо умов укладання договору звертайтесь до уповноваженого представника Громадської спілки «Українська ліга авторських і суміжних прав» Савченко Олексія Григоровича за тел. +38 050 445 10 67.До уваги суб’єктів господарювання!

З 14 до 31 грудня ФОП та офіційно наймані працівники юридичних осіб або ФОП зможуть отримати одноразову матеріальну допомогу у застосунку та на порталі Дія оформивши заяву до 31 грудня включно.
Оформити допомогу можна на єдиному порталі державних послуг Дія. Відеоінструкція як отримати послугу у застосунку за посиланням.
А також  оформити допомогу  можна у мобільному застосунку Дія, для цього потрібно зайти у розділ “Послуги”. Відеоінструкція як отримати послугу на порталі за посиланням.
Розмір одноразової матеріальної допомоги становитиме 8000 гривень. 
Для того, щоб отримати кошти, треба вказати IBAN свого особистого гривневого рахунку.
Дізнайтеся IBAN свого рахунку тут.

Допомогу можуть отримати офіційно наймані працівники юридичних осіб або ФОПі за кількох умов: 
– основний КВЕД належить до тих, стосовно яких вжито карантинних заходів;
– організація, нарахувала ЄСВ за ІІІ квартал 2020 року;
– середня заробітна плата найманого працівника не перевищує 30 тис. грн на місяць за ІІІ квартал;
– найманий працівник не працює за сумісництвом в організації.

Для ФОП також є кілька умов отримання матеріальної допомоги. Серед них: 
– на 31.10.2020 основний КВЕД віднесено до переліку тих, стосовно яких вживають карантинні заходи;
– здійснює діяльність понад 3 місяці;
– сплатив ЄСВ не менше, ніж за три місяці у 2020 році;
– якщо людина не є ФОПом та найманим працівником одночасно.

Щоб отримати допомогу, як основний КВЕД юридичної особи-роботодавця або ФОП, станом на 31 жовтня 2020 року має бути вказано КВЕД із переліку, доступного за посиланням.


До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Пропонуємо Вашій увазі існуючі механізми фінансової підтримки під час карантинних заходів пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2:

Окрім цього нагадуємо, про особливості дотримання податкової дисципліни під час карантинних заходів пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, з якими можна ознайомитись тут:

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА РІВНОГО!

Продовжено дію Урядової програми «теплих кредитів» для власників одно – та двоквартирних житлових будинків на 2021 рік.
У свою чергу на місцевому рівні заплановано продовження дії Програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами, на впровадження енергозберігаючих заходів у місті Рівному, на 2021 рік.
З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут:

Увага, конкурс бізнес-ідей!

Затвердження Положення яким регулюється процедура реалізації бізнес-ідей та проведення конкурсу стартапів, це є черговим етапом до реалізації Програми підтримки малого та середньо бізнесу в Рівному. Фінансова підтримка з міського бюджету Рівного з фокусом на підприємців-початківців для реалізації їх бізнес-ідей.
https://economy.rv.ua/wp-content/uploads/2020/08/polozhennya-pro-startup.doc

УПРАВЛІННЯМ ЕКОНОМІКИ МІСТА ПРОВОДИТЬСЯ РОЗРОБКА ЕКОЛОГІЧНОГО ПАСПОРТА МІСТА РІВНОГО ТА 
РІВНЕНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Екологічний паспорт міста — це аналітично-довідкове видання, у якому наведено статистичні й узагальнені дані про стан довкілля:

  • атмосферне повітря
  • водні та земельні ресурси
  • поводження з відходами
  • надра
  • зелене господарство
  • природно-заповідний фонд.

У ньому буде визначено найважливіші екологічні проблеми міста, які потребують вирішення. З екопаспорта можна отримати інформацію щодо системи екологічного управління міста, міжнародної співпраці у сфері охорони довкілля, переліку природоохоронних заходів, які було здійснено в поточному та минулому роках, а також участі громадськості в екологічному управлінні.

Деталі за посиланням.

Шановні пані та панове !

Вітаємо Вас на офіційному сайті управління економіки міста  виконавчого  комітету Рівненської міської ради. Оновлення сайту – ще один суттєвий крок на  шляху відкритості і доступності інформації  про діяльність органів місцевого  самоврядування. Наше місто впевнено  заявляє про свої можливості та  перспективи. Кваліфіковані кадри, вдале  географічне розташування, якісний рівень життя населення створюють  вигідні передумови для становлення  обласного центру як осередку  активної міжрегіональної і міжнародної  взаємодії.Місто живе динамікою  сучасності, якісних змін, які дозволяють з  успіхом інтегруватися в  міжнародний економічний простір через систему  співробітництва і  взаємного зацікавлення партнерів. Ми, рівняни, пишаємося тим,  що наше місто є не лише адміністративним та культурним центром області, а й найперспективнішим містом у Східній Європі та  привабливим для  вкладання інвестицій. Ми готові підтримувати розвиток економіки,  орієнтуючись на співпрацю як з вітчизняними, так і з закордонними організаціями та інвесторами.

Тож запрошуємо Вас до співпраці, яка, ми  впевнені  в цьому, принесе реальні результати і відчутну користь,  сприятиме здійсненню конкретних проектів. Сподіваємось, що відвідавши наш сайт, Ви зможете знайти для себе  цікаву та корисну інформацію.


Популярні послуги

Громаді