Компенсація відсоткових ставок за кредитами банків

Часткова компенсація з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проєктів надається на конкурсних засадах суб’єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, зареєстровані і перебувають на податковому обліку  в ГУ ДПС у Рівненській області, здійснюють господарську діяльність на території міста Рівного та сплачують податки до міського бюджету.

Право на одержання компенсації відсотків мають суб’єкти малого та середнього підприємництва:

  • здійснюють господарську діяльність не менше одного року;
  • не мають заборгованості з виплати заробітної плати, заборгованості перед державним і місцевим бюджетами, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • розробили або реалізують проєкт, який передбачає: створення додаткових робочих місць; впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт); соціальний розвиток;
  • забезпечують співфінансування проєкту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 20 відсотків його вартості;
  • отримали цільовий кредит в банку для реалізації проєкту, за винятком кредитних ресурсів, використаних, як обігові кошти.

Граничний розмір компенсації  відсотків не може перевищувати двох облікових ставок НБУ, які діяли на період прийняття рішення конкурсною комісією. Загальна сума компенсації має складати не більше 100,0 тис. грн. в рік на одного позичальника.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут: https://economy.rv.ua/vidsotki-dlya-spd

Телефони для довідок управління економіки міста:

62 02 31, 62 11 09

Популярні послуги

Громаді