ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Організація роботи

Приймання запитів та надання інформації

управлінням економіки міста

Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).
Поштою за адресою: м.Рівне, вул. Поштова,2;
Факсом: 26-66-25;
Телефоном: 63-58-48;
Адреса електронної пошти: chefuem@rv.uar.netuem@rv.uar.net.
Запит може бути індивідуальним або колективним.
Складання, подання запиту на інформацію до управління економіки міста, яка згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» є публічною, до встановлення єдиного порядку складання та подання запиту на вказану інформацію у виконавчих органах Рівненської міської ради, здійснюється у довільній формі, з зазначенням (повідомленням) наступного: П.І.Б. фізичної особи, найменування юридичної особи – запитувачів; поштової адреси запитувача; його номеру засобу зв’язку, якщо такий є; загального опису інформації або виду, назви, реквізитів чи змісту документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; підпису, печатки (для юридичної особи) й дати за умови подання запиту в письмовій формі.
З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію управлінням економіки міста розроблені відповідні форми запитів, які можна отримати у приймальні управління економіки міста, кабінеті № 4 та на офіційному веб-сайті управління економіки міста за адресою:  www.economy.rv.ua.
Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у робочі дні в приймальні управління економіки міста та у кабінеті № 4, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. Поштова, 2, 3 поверх.

  • початок прийому о 8 годині;
  • перерва – з 13 до 14 години;
  • закінчення прийому о 17 годині 15 хвилин (у п’ятницю – о 16 годині ).

Прийом запитувачів проводиться у спеціально визначеному кабінеті (каб.4, 3 поверх адміністративного приміщення управління економіки міста, що на вул. Поштовій, 2) для роботи із запитувачами інформації.
Інформація на запит надається безкоштовно.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Запитувач має право оскаржити:

  • відмову в задоволенні запиту на інформацію;
  • відстрочку задоволення запиту на інформацію;
  • ненадання відповіді на запит на інформацію;
  • надання недостовірної або неповної інформації;
  • несвоєчасне надання інформації;
  • невиконання розпорядниками обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону;
  • інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права чи інтереси запитувача.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Популярні послуги

Громаді

Агропромисловий розвиток

програма Бджільництво Рівне