ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Порядок реєстрації колективних договорів

Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768).
Зазначеною постановою передбачено, що сторони колективного договору подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді:

  • або оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;
  • або оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;
  • або електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження договору до реєструючого органу.
Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст (за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням), рекомендації щодо приведення договору у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).
Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).
Бланк заяви та зразок її заповнення знаходяться на офіційному веб-сайті департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради в рубриці «Питання праці / Колективний договір / Порядок реєстрації колективних договорів» (https://economy.rv.ua/poryadok-reestratsyi-kol-dogovoriv/).

Реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них проводиться департаментом економічного розвитку Рівненської міської ради за адресою: м.Рівне, вул. Поштова, буд. 2, 3-й поверх, каб. 17, тел. 62-11-09, e-mail: rivne.der@gmail.com 

Реєструючий орган оприлюднює текст колективних договорів, змін і доповнень до них на офіційному веб-сайті департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради в рубриці «Питання праці / Колективний договір / Реєстр колективних договорів» (https://economy.rv.ua/reestr-kol-dogovoriv/).

Прийом колективних договорів, змін та доповнень до них для реєстрації проводиться через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2, тел. 40-00-43, e-mail: cnap@ukr.net


Бланк заяви

Популярні послуги

Громаді

Агропромисловий розвиток

програма Бджільництво Рівне