Порядок реєстрації колективних договорів

Порядок реєстрації колективних договорів

Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768).

На повідомну реєстрацію подається 1 примірник колективного договору або змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом у вигляді:

– або оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

– або оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

– або електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Бланк супровідного листа знаходиться на офіційному веб-сайті управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради в рубриці «Праця / Колективний договір / Порядок реєстрації колективних договорів».

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження договору до реєструючого органу.

Примірник договору, поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новим колективним договором.

Реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них проводиться управлінням економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2, 3-й поверх, каб. 17, тел. 62-11-09, e-mail: uem@rv.uar.net

Реєструючий орган оприлюднює текст колективних договорів, змін і доповнень до них на офіційному веб-сайті управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради в рубриці «Питання праці/Колективний договір/Реєстр колективних договорів» (https://economy.rv.ua/reestr-kol-dogovoriv/).

Прийом колективних договорів, змін та доповнень до них для реєстрації проводиться через Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2, тел. 40-00-43, e-mail: cnap@ukr.net


Бланк заяви