ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Компенсація вартості с/г техніки

Шановні представники агропромислового комплексу!

Повідомляємо, що в державному бюджеті передбачена можливість часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання, вартість яких зазначена в актах приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через уповноважений банк у розмірі 25 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) – за придбані техніку та обладнання.
З переліком сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва вартість якої частково компенсується, можна ознайомитись на офіційному сайті Мінекономіки України.
Детальна інформація щодо здійснення часткового відшкодування викладена в Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130).
Форми для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 квітня 2017 року № 228).

Популярні послуги

Громаді

Агропромисловий розвиток

програма Бджільництво Рівне