Структура та контакти управління

Поштова адреса: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2

Електронна адреса: uem@rv.uar.net , tanya-uem@mail.rv.ua

СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ:

Начальник управління – Липко Володимир Святославович – тел. 26-67-89
Заступник начальника управління – Павлюк Ігор Васильович – тел. 26-49-18

Приймальна
тел. 63-58-48, факс 26-66-25

Відділ економічного аналізу і прогнозу
Начальник – Степанюк Тетяна Миколаївна – тел. 26-55-62 

Головний спеціаліст – Рудик Інна Олександрівна – тел. 26-55-62 
                                           Редька Тетяна Василівна – тел. 26-55-62
Головний спеціаліст – Конончук Ярина Григорівна – тел. 26-55-62                                   

Головний спеціаліст – Косяк Віталій Васильович – тел. 26-55-62 

Відділ екології
Начальник – Веремко Валентина Олексіївна – тел. 62-35-78  
Головний спеціаліст – Михалюк Ірина Валентинівна – тел. 62-35-78

Відділ тарифної політики
Начальник – Глазкова Наталія Олександрівна – тел. 26-68-66

Головний спеціаліст – Власюк Тетяна Дмитрівна – тел. 26-68-66
Головний спеціаліст                                                          тел. 26-68-66 

Відділ муніципальних проектів
Начальник – Казмірчук Олена Петрівна – тел. 62-35-85
Головний спеціаліст – Попадинець Оксана Євгеніївна – тел. 62-02-31
Головний спеціаліст – Савчук Валентина Володимирівна – тел. 63-36-66 

Головний спеціаліст – Постоянець Людмила Андріївна – тел. 63-36-66  
Головний спеціаліст – Єфімова Лариса Федорівна – тел. 63-36-66
Головний спеціаліст                                                         тел. 63-36-66
Головний спеціаліст                                                         тел. 63-36-66

Відділ енергоменеджменту
Начальник – 
Головний спеціаліст – Павлюк Галина Дмитрівна – тел. 62-02-31
Головний спеціаліст – 

Відділ бухгалтерського обліку
Начальник – Леонтіюк Валентина Яківна – тел. 63-35-70 

Головний спеціаліст –                                          тел. 63-35-70

Відділ з питань праці
Начальник – Сасько Лариса Миколаївна – тел. 62-11-09
Головний спеціаліст – Ісакова Лариса Петрівна – тел. 62-11-09
Головний спеціаліст – Соловйов Сергій Валентинович – тел. 62-11-09
Провідний спеціаліст – Бернацька Марина Миколаївна – тел. 62-11-09
Провідний спеціаліст – Матко Людмила Володимирівна – тел. 62-11-09